Tortová podložka 28 cm s čipkou - súprava 5 ks - Alcas

8.1 EUR

Váš obľúbený produkt, Tortová podložka 28 cm s čipkou - súprava 5 ks - Alcas originálne od labelu Alcas - tento hit môžete zohnať s výnimočnou zľavou za 7.83 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Značka: 
SKU: 8011248003335
Do obchodu

Popis

Alcas

Veľmi žiadaný produkt, Tortová podložka 28 cm s čipkou - súprava 5 ks - Alcas od popredného výrobcu Alcas - tento hit môžete zohnať za takmer veľkoobchodnú cenu 7.83 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Biela plastová podložka pod tortu s čipkou po obvode.

Torty na krajkovej podložke môžete priamo zostavovať a zdobiť. Po očistení sú vhodné priamo na  odovzdanie torty zákazníkovi či oslávencovi. Plastová podložka dodá torte stabilitu a tým pádom je možné tortu ľahko prenášať. Ozdobná čipka je vhodným doplnkom pre jemné decentné torty.

Rozmer: 28 cm s čipkou. Priemer je meraný vrátane čipky. Úžitková plocha je menšia cca o 5 cm.

Parametre produktu Tortová podložka 28 cm s čipkou - súprava 5 ks - Alcas

  • Názov: Tortová podložka 28 cm s čipkou - súprava 5 ks - Alcas
  • EAN: 8011248003335
  • Výrobca: Alcas
  • Cena: 7.83 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky

Tortová podložka 28 cm s čipkou - súprava 5 ks - Alcas

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky