Tortová podložka zlatá kruh 38 cm - Artigian

Tortová podložka zlatá kruh 38 cm - Artigian

2.33 EUR

V akcii je Tortová podložka zlatá kruh 38 cm - Artigian s trendy značkou Artigian - tento produkt objednáte v sezónne zľave za 2.32 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. No a to sa jednoducho oplatí..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Artigian

Príjemné pocity nadväzujúci Tortová podložka zlatá kruh 38 cm - Artigian s trendy značkou Artigian - tento tovar si môžete zaobstarať vo výpredajové akciu za 2.26 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Zaraďte sa k spokojným klientom..

Tortová podložka okrúhla so zlatou fóliou. Zlatá kartónová podložka pod tortu nielen pekne vyzerá, ale podporí aj stabilitu torty pre prevoze.

Na zlatej podložke pod tortu môžete torty priamo zostavovať a zdobiť. Tvrdý papier pomôže podporiť stabilitu torty umiestnenej v krabici smerujúcej k oslávencovi. Na dotvorenie slávnostného efektu môžete podložku zdobiť dekoráciami z modelovacích a poťahovacích hmôt a vytvoriť dojem, že ide o súčasť torty, nie rušivý element.

Priemer je 38 cm.

Parametre produktu Tortová podložka zlatá kruh 38 cm - Artigian

  • Názov: Tortová podložka zlatá kruh 38 cm - Artigian
  • EAN:
  • Výrobca: Artigian
  • Cena: 2.26 EUR
  • Farba: Zlatá
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky
Tortová podložka zlatá kruh 38 cm - Artigian

Tortová podložka zlatá kruh 38 cm - Artigian

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky