Traktor - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann

3.6 EUR

Špičkový tovar, Traktor - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann od producenta Frischmann - tento tovar si môžete nechať poslať v úžasnej akcii za 3.6 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. No a to sa jednoducho oplatí..

Značka: 
SKU: 8595242858011
Do obchodu

Popis

Frischmann

Urobte si radosť: Traktor - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann od populárnej značky Frischmann - tento artikel je v túto chvíľu vo výpredajové akciu za 3.6 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. Už sa tešíte na svoju objednávku?.

Marcipánový traktor ručne modelovaný.

Originálny traktor z marcipánu je veľký 6 x 4 cm, čistá váha 65 g. Marcipán má prirodzene mandľovú chuť a vôňu. Marcipánovou figúrkou traktora môžete ozdobiť detské chlapčenské torty, ale aj torty pre dospelých farmárov a poľnohospodárov.

Na zvýraznenie detailov na traktore môžete použiť gélové a púdrové farby. Nimi môžete zvýrazniť aj vystúpené plochy a tvoriť odlesky, alebo naopak tiene. Pre jednoduchú manipuláciu môžete detaily dokresľovať aj farbami v tube, ktorými ľahko dokreslíte aj ďalšie detaily na tortách s rôznou tematikou. Na pripevnenie traktora na povrch torty môžete použiť špáradlo alebo, pre väčšiu bezpečnosť, vyberte jedlé lepidlo alebo domácu zmes z bielka a práškového cukru.

Na naše marcipánové figúrky používame ten najlepší pravý Parametre produktu Traktor - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann

  • Názov: Traktor - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann
  • EAN: 8595242858011
  • Výrobca: Frischmann
  • Cena: 3.6 EUR
  • Tuky: 19.3 g
  • - z toho nasýtené mastné kyseliny: 1.6 g
Pozrite si všetky produkty značky

Traktor - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky