Transfer fólia - Arabesques 40x25 cm - PCB Creation

Transfer fólia - Arabesques 40x25 cm - PCB Creation

2.8 EUR

Spokojnosť prinášajúci Transfer fólia - Arabesques 40x25 cm - PCB Creation čo nám dodáva PCB Creation - tento produkt posielame za výhodnú cenu 2.8 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Zaraďte sa k spokojným klientom..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

PCB Creation

Poctivý výrobok, Transfer fólia - Arabesques 40x25 cm - PCB Creation obľúbenej značky PCB Creation - tento tovar si môžete nechať poslať s extra zľavou za 2.8 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Urobte si radosť..

Transfer fólia na prenos dekoratívneho vzoru na povrch čokolády. Ozdobte svoje zákusky dokonalými ornamentmi, ktoré budú všetci obdivovať.

Fólia na prenos dekoratívneho vzoru na povrch čokolády. Práca s fóliou je jednoduchá - rozohrejeme čokoládu a nanesieme na fóliu v požadovanej vrstve (zakrytie bokov tort alebo na stáčanie do obrazcov). Pri teplote +4 + 8 ° C dochádza do 20 minút k stuhnutiu čokolády a po odstránení fólie zostane na povrchu čokolády vybraný dekor. Vzor na fólie je z kakaového masla, preto pri manipulácii dbajte na minimálny kontakt s prstami.

Všetky fólie v rozmeroch 40x25

Parametre produktu Transfer fólia - Arabesques 40x25 cm - PCB Creation

  • Názov: Transfer fólia - Arabesques 40x25 cm - PCB Creation
  • EAN:
  • Výrobca: PCB Creation
  • Cena: 2.8 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Transfer fólia - Arabesques 40x25 cm - PCB Creation

Transfer fólia - Arabesques 40x25 cm - PCB Creation

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky