Transfer fólia - Arabesques 40x25 cm - PCB Creation

Transfer fólia - Arabesques 40x25 cm - PCB Creation

3.01 EUR

V akcii je práve teraz Transfer fólia - Arabesques 40x25 cm - PCB Creation od PCB Creation - tento artikel je v túto chvíľu v neopakovateľnej akcii za 3.01 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

PCB Creation

Produkt osvedčený zákazníkmi, Transfer fólia - Arabesques 40x25 cm - PCB Creation od kvalitnej značky PCB Creation - tento tovar si môžete nechať poslať v hustej akciu za 3.01 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu..

Transfer fólia na prenos dekoratívneho vzoru na povrch čokolády. Ozdobte svoje zákusky dokonalými ornamentmi, ktoré budú všetci obdivovať.

Fólia na prenos dekoratívneho vzoru na povrch čokolády. Práca s fóliou je jednoduchá - rozohrejeme čokoládu a nanesieme na fóliu v požadovanej vrstve (zakrytie bokov tort alebo na stáčanie do obrazcov). Pri teplote +4 + 8 ° C dochádza do 20 minút k stuhnutiu čokolády a po odstránení fólie zostane na povrchu čokolády vybraný dekor. Vzor na fólie je z kakaového masla, preto pri manipulácii dbajte na minimálny kontakt s prstami.

Všetky fólie v rozmeroch 40x25

Parametre produktu Transfer fólia - Arabesques 40x25 cm - PCB Creation

  • Názov: Transfer fólia - Arabesques 40x25 cm - PCB Creation
  • EAN:
  • Výrobca: PCB Creation
  • Cena: 3.01 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Transfer fólia - Arabesques 40x25 cm - PCB Creation

Transfer fólia - Arabesques 40x25 cm - PCB Creation

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky