Transfer fólia - Arabesques 40x25 cm - PCB Creation

Transfer fólia - Arabesques 40x25 cm - PCB Creation

2.64 EUR

Výnimočný tovar, Transfer fólia - Arabesques 40x25 cm - PCB Creation s osvedčenou značkou PCB Creation - tento artikel je tu pre vás za takmer veľkoobchodnú cenu 2.32 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

PCB Creation

V akcii je len tu Transfer fólia - Arabesques 40x25 cm - PCB Creation obľúbenej značky PCB Creation - tento produkt doručujeme v perfektnej akcii za 2.26 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku..

Transfer fólia na prenos dekoratívneho vzoru na povrch čokolády. Ozdobte svoje zákusky dokonalými ornamentmi, ktoré budú všetci obdivovať.

Fólia na prenos dekoratívneho vzoru na povrch čokolády. Práca s fóliou je jednoduchá - rozohrejeme čokoládu a nanesieme na fóliu v požadovanej vrstve (zakrytie bokov tort alebo na stáčanie do obrazcov). Pri teplote +4 + 8 ° C dochádza do 20 minút k stuhnutiu čokolády a po odstránení fólie zostane na povrchu čokolády vybraný dekor. Vzor na fólie je z kakaového masla, preto pri manipulácii dbajte na minimálny kontakt s prstami.

Všetky fólie v rozmeroch 40x25

Parametre produktu Transfer fólia - Arabesques 40x25 cm - PCB Creation

  • Názov: Transfer fólia - Arabesques 40x25 cm - PCB Creation
  • EAN:
  • Výrobca: PCB Creation
  • Cena: 2.26 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Transfer fólia - Arabesques 40x25 cm - PCB Creation

Transfer fólia - Arabesques 40x25 cm - PCB Creation

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky