Transfer folie - Charivari - PCB Creation

Transfer folie - Charivari - PCB Creation

3.29 EUR

Diskontný Transfer folie - Charivari - PCB Creation od obľúbenej spoločnosti PCB Creation - tento hit nájdete s neuveriteľnou zľavou za 3.29 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. No a to sa jednoducho oplatí..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

PCB Creation

Práve je za dobrú cenu Transfer folie - Charivari - PCB Creation od spoločnosti PCB Creation - tento hit môžete získať za vynikajúcu cenu 3.29 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Stačí naplniť košík tovarom nad 40 euro a dopravu NEPLATÍTE. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu..

Čokotransfer fólie.

Transfer folie Charivari - určeno k přenosu na bílou, růžovou, zlatou nebo mléčnou čokoládu. Efektní ozdoba moučníků ať již zakončení lemů piškotových nebo zastudena vyrobených korpusů nebo na povrchové dekorace ve formě mašlí, trojúhelníkových tvarů nebo jinak tvarovaných objektů. Rozměr folie 40x25 cm, použití - na zvolený tvar naneseme teplou čokoládu, dále tvarujeme a po celkovém ztuhnutí čokolády odstraníme sloupnutím folii. Tukový dekor zůstává na povrchu čokolády.

Množství: 1 kus

Parametre produktu Transfer folie - Charivari - PCB Creation

  • Názov: Transfer folie - Charivari - PCB Creation
  • EAN:
  • Výrobca: PCB Creation
  • Cena: 3.29 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Transfer folie - Charivari - PCB Creation

Transfer folie - Charivari - PCB Creation

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky