Transfer folie - Constellation - PCB Creation

Transfer folie - Constellation - PCB Creation

2.76 EUR

No a toto chcete: Transfer folie - Constellation - PCB Creation od známeho výrobcu PCB Creation - tento artikel je v tento okamih za takmer veľkoobchodnú cenu 2.76 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

PCB Creation

Perfektný Transfer folie - Constellation - PCB Creation originálne od labelu PCB Creation - tento artikel čaká na vás pri časovo obmedzenej akcii za 2.76 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať..

Čokotransfer fólie.

Transfer folie Constellation - určeno k přenosu na bílou, růžovou, zlatou nebo mléčnou čokoládu. Efektní ozdoba moučníků ať již zakončení lemů piškotových nebo zastudena vyrobených korpusů nebo na povrchové dekorace ve formě mašlí, trojúhelníkových tvarů nebo jinak tvarovaných objektů. Rozměr folie 40x25 cm, použití - na zvolený tvar naneseme teplou čokoládu, dále tvarujeme a po celkovém ztuhnutí čokolády odstraníme sloupnutím folii. Tukový dekor zůstává na povrchu čokolády.

Množství: 1 kus

Parametre produktu Transfer folie - Constellation - PCB Creation

  • Názov: Transfer folie - Constellation - PCB Creation
  • EAN:
  • Výrobca: PCB Creation
  • Cena: 2.76 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Transfer folie - Constellation - PCB Creation

Transfer folie - Constellation - PCB Creation

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky