Transfer folie - Cristal - PCB Creation

Transfer folie - Cristal - PCB Creation

2.83 EUR

Radosť prinášajúci Transfer folie - Cristal - PCB Creation od PCB Creation - tento produkt máte za pár kliknutí v hustej akciu za 2.65 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Už sa tešíte na svoju objednávku?.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

PCB Creation

V akcii je Transfer folie - Cristal - PCB Creation od populárneho výrobcu PCB Creation - tento hit môžete zaobstarať za jedinečnú cenu 2.65 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?.

Čokotransfer fólie.

Cristal fólia transzfer - sötét vagy tejcsokoládéba való átvitelre szolgál. Desszertek díszes díszítése, legyen szó piskóták végéről vagy hidegen elkészített testekről, vagy íjak, háromszög alakú vagy más alakú tárgyak díszítésére szolgáló felület. Fólia mérete 40x25 cm, felhasználás - forró csokoládét vigyen fel a kiválasztott alakra, majd formázza meg, és a csokoládé teljes megszilárdulása után távolítsa el a fólia meghámozásával. A kövér dekoráció a csokoládé felületén marad. Mennyiség - darab

Parametre produktu Transfer folie - Cristal - PCB Creation

  • Názov: Transfer folie - Cristal - PCB Creation
  • EAN:
  • Výrobca: PCB Creation
  • Cena: 2.65 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Transfer folie - Cristal - PCB Creation

Transfer folie - Cristal - PCB Creation

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky