Transfer folie - Pointillisme - PCB Creation

Transfer folie - Pointillisme - PCB Creation

3 EUR

Ponuka pre vás: Transfer folie - Pointillisme - PCB Creation s preslávenou značkou PCB Creation - tento tovar si môžete zakúpiť za vynikajúcu cenu 3.02 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

PCB Creation

Unikátny Transfer folie - Pointillisme - PCB Creation kvalitné značky PCB Creation - tento artikel je v túto chvíľu za jedinečnú cenu 3.02 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Stačí naplniť košík tovarom nad 40 euro a dopravu NEPLATÍTE. Zaraďte sa k spokojným klientom..

Čokotransfer fólie.

Transfer folie Pointillisme - určeno k přenosu na bílou, růžovou, zlatou nebo mléčnou čokoládu. Efektní ozdoba moučníků ať již zakončení lemů piškotových nebo zastudena vyrobených korpusů nebo na povrchové dekorace ve formě mašlí, trojúhelníkových tvarů nebo jinak tvarovaných objektů. Rozměr folie 40x25 cm, použití - na zvolený tvar naneseme teplou čokoládu, dále tvarujeme a po celkovém ztuhnutí čokolády odstraníme sloupnutím folii. Tukový dekor zůstává na povrchu čokolády.

Množství: 1 kus

Parametre produktu Transfer folie - Pointillisme - PCB Creation

  • Názov: Transfer folie - Pointillisme - PCB Creation
  • EAN:
  • Výrobca: PCB Creation
  • Cena: 3.02 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Transfer folie - Pointillisme - PCB Creation

Transfer folie - Pointillisme - PCB Creation

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky