Trojnožka + kotlík, háčik, reťaz, pokrievka - nerezový set -

52.22 EUR

Zákazníkmi odporúčaný tovar, Trojnožka + kotlík, háčik, reťaz, pokrievka - nerezový set - od originálneho výrobcu - tento produkt objednáte takmer zadarmo za 53.22 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 40 €, neplatíte poštovné. Neplaťte inde viac než musíte..

Značka: 
SKU: 8592381165598
Do obchodu

Popis

Zákazníkmi odporúčaný tovar, Trojnožka + kotlík, háčik, reťaz, pokrievka - nerezový set - od producenta - tento hit môžete zohnať v hustej akciu za 53.22 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu..

Závesný kotlík s pokrievkou a s trojnožkou ocenia všetci, ktorí radi varia kotlíkový guláš v prírode, na chalupe alebo na záhrade. Kotlíkový guláš alebo polievka s vôňou dymu a ihličia k letu jednoducho patrí.

Závesný kotlík s pokrievkou a s trojnožkou ocenia všetci, ktorí radi varia v prírode so svojou rodinou alebo priateľmi. Kotlíkový guláš alebo polievka s vôňou dymu a ihličia je to najlepšie letné jedlo. A keď sa vydaria huby, uvidíte, že ste lepšiu praženicu ešte nejedli. Trojnožka je skladacia - každá nôžka sa skladá z 3 dielov na závit. Trojnožka je vybavená háčikom a reťazou, aby ste mohli zavesiť kotlík nad ohnisko. Pokrievku s dvoma ušami môžete využiť

Parametre produktu Trojnožka + kotlík, háčik, reťaz, pokrievka - nerezový set -

  • Názov: Trojnožka + kotlík, háčik, reťaz, pokrievka - nerezový set -
  • EAN: 8592381165598
  • Výrobca:
  • Cena: 53.22 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky

Trojnožka + kotlík, háčik, reťaz, pokrievka - nerezový set -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky