Tučniaci 2 ks - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook

2.89 EUR

V akcii je práve teraz Tučniaci 2 ks - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook od známeho výrobcu Smart Cook - tento artikel neprepásnite za bombastickú cenu 3.03 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 40 EUR. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili..

Značka: 
SKU: 8595663028185
Do obchodu

Popis

Smart Cook

Poctivý výrobok, Tučniaci 2 ks - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook od kvalitného výrobcu Smart Cook - tento hit môžete získať výhodne za 3.03 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu..

Tvarovač na bábätkovské torty v podobe dvoch tučniakov.

Formičku na tvarovanie použijeme všade tam, kde si nie sme 100% istí, že by sme požadovaný tvar dokázali vymodelovať sami. Formička sa ľahko používa. Pre optimálny výsledok dobre prepracujte hmotu - marcipán, modelovacie alebo poťahovacie hmotu. Samotnú formičku môžete pre ľahšie vyklepnutie poprášiť napríklad práškovým alebo špeciálnym podsypovým cukrom. Na jemné poprášenie možno použiť aj kukuričný či zemiakový škrob. Pozor, ak používate prefarbenou hmotu alebo marcipán, biely cukor by vám mohol zanechať v hmote stopy. Hmotu do tvarovača zatlačte podobne ako keď vykrajujeme o vianociach cukrová - to ak máte hmotu vyváľené na výšku formičky. Hmotu tiež môžete do formičky vtlačiť a zahladiť stierkou, valčekom alebo cukrárskym hladidlom.

TIP: Ak vložíte formičku na chvíľku do mrazničky, hmota vnútri stuhne a pôjde ešte lepšie vyklepnúť. Pomôcť si môžete tiež ihlou.

Pred prvým použitím vypichovače dôkladne umyte.

Rozmery:

5,5 x 4,5 cm
3,5 x 3 cm

Parametre produktu Tučniaci 2 ks - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook

  • Názov: Tučniaci 2 ks - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook
  • EAN: 8595663028185
  • Výrobca: Smart Cook
  • Cena: 3.03 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky

Tučniaci 2 ks - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky