Tučniak Pingu - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann

Tučniak Pingu - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann

3.41 EUR

Trendy Tučniak Pingu - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann s osvedčenou značkou Frischmann - tento produkt obchodujeme za jedinečnú cenu 3.49 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu..

Značka: 
SKU: 8595242846810
Do obchodu

Popis

Frischmann

Diskontný Tučniak Pingu - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann od producenta Frischmann - tento artikel je v túto chvíľu takmer zadarmo za 3.38 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 40 €, neplatíte poštovné. Už sa tešíte na svoju objednávku?.

Marcipánová figúrka Tučniak Pingu, ručne modelovaná.

Ručne modelovaná marcipánová figúrka tučniaka má prirodzene mandľovú chuť a vôňu. Perfektne sa hodí na zdobenie tort pre deti i dospelých. Uľahčí vám prácu s modelovaním figúrok. Pre zvýraznenie farieb môžete použiť púdrové farby, ktorými docielite napríklad perleťový efekt. Tučniak bude skvelou ozdobou pre torty so zimnou tematikou. Postavičku môžete posadiť na kus ľadovca vytvoreného z modelovacej alebo poťahovacej hmoty. Ľadovú imitáciu môžete prestriekať sprejom alebo potrieť tekutými farbami. Tučniak sa hodí aj na torty a cupcakes pre milovníkov zvierat. Na pripevnenie dekorácie na povrch torty môžete použiť špáradlo, alebo pre väčšiu bezpečnosť vyberte jedlé lepidlo alebo domácu zmes z bielka a práškového cukru.

Či už milujete animované tučniaky Pingu, vyznávate Linux alebo ste SEO konzultant a z tučniaka máte strach, pre všetkých z vás tu máme chutnú marcipánovú postavičku tohto milého tvora.

Pre naše marcipánové figúrky používame ten najlepší pravý mandľový marcipán bez geneticky upravených surovín a bez rôznych náhrad (sušené mlieko, sója, lecitín, atď.)

Chuť marcipánu je celkom prirodzene mandľová, bez prídavku látok zvýrazňujúcich chuť či mandľovú arómu.

Figúrky sú ručne formované alebo ručne modelované, s láskou vymaľované a balené.

Rozmery: výška cca 5,5 cm.

Parametre produktu Tučniak Pingu - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann

  • Názov: Tučniak Pingu - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann
  • EAN: 8595242846810
  • Výrobca: Frischmann
  • Cena: 3.38 EUR
  • Energetická hodnota: 453 kcal
  • Tuky: 19,3 g
Pozrite si všetky produkty značky
Tučniak Pingu - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann

Tučniak Pingu - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky