Tylosa v prášku (Tylo) 50 g - Rainbow Dust

6.26 EUR

No tak toto je gól: Tylosa v prášku (Tylo) 50 g - Rainbow Dust čo nám dodáva Rainbow Dust - tento produkt objednáte s VIP zľavou pre každého za 6.26 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup..

Značka: 
SKU: 5060197935269
Do obchodu

Popis

Rainbow Dust

Hit z katalógu: Tylosa v prášku (Tylo) 50 g - Rainbow Dust od spoločnosti Rainbow Dust - tento produkt predávame v akcii za 6.26 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym..

Tylosa prášok CMC je jedlé lepidlo a súčasne vylepšuje elasticitu poťahovacích hmôt a fondánu.

CMC -Tylose Powder (Tylo) 50 g

Prášok Tylo dodáva modelárskym materiálom pružnosť a pevnosť. Po zapracovaní do hmoty získava hmota vlastnosti gumpasty.

Prášok má variabilné použitie. Slúži ako jedlé lepidlo a na zhutňovanie náterových a modelovacích hmôt. Ak chcete pripraviť lepidlo, ktorým ľahko pripevníte jedlé ozdoby z poťahovacích a modelovacích hmôt, zmiešajte prášok v pomere 1 diel prášku: 30 dielov vody. Nechajte ho zakryté stáť 8 hodín a môžete s ním ľahko manipulovať pomocou štetca. Prášok sa pridáva do náterových a modelovacích hmôt na podporu tuhosti hmoty, čo vám umožní dosiahnuť tenké, ale pevné tvary. Potom môžete vytvoriť okvetné lístky a čipky, ktoré sa vďaka prášku nebudú trhať. V tomto prípade zmiešajte jednu čajovú lyžičku prášku s 200-250 gramami poťahovej a modelovacej hmoty. Ak ste sa rozhodli, že chcete povrch poťahovej a modelovacej hmoty vylepšiť perleťovými a farebnými práškami, stačí prášok zmiešať s vodou v pomere uvedenom pre lepidlo, zľahka potrieť povrch štetcom a poprášiť práškom.

Práškové lepidlo je vhodné na zvýšenie pružnosti poťahových hmôt. Vďaka tomu, že sa lepidlo dodáva v práškovej forme, je možné namiešať presne toľko, koľko potrebujete. Výroba je veľmi jednoduchá. Stačí zmiešať v pomere približne 1:30 (jeden diel práškového lepidla a 30 dielov vody) a nechať zmes odstáť približne 8 hodín.

Keď chcete použiť tylózu na zlepšenie vlastností poťahovacej hmoty, odporúčame približne jednu čajovú lyžičku na 200 - 250 g fondánu. Môže sa použiť aj na zlepšenie kvality modelovacej hmoty (napríklad na vytvorenie postavičiek alebo okvetných lístkov).

Zloženie: Sodium Carboxymethyl Cellulose Gum

Záruky výrobcu: Bez lepku, vhodné pre vegetariánov a vegánov, bez geneticky modifikovaných zložiek, BSE/TSE free, kóšer.

Obsah: 50 g

Parametre produktu Tylosa v prášku (Tylo) 50 g - Rainbow Dust

  • Názov: Tylosa v prášku (Tylo) 50 g - Rainbow Dust
  • EAN: 5060197935269
  • Výrobca: Rainbow Dust
  • Cena: 6.26 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky

Tylosa v prášku (Tylo) 50 g - Rainbow Dust

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky