Tylose Powder (Tylo) 120 g - Rainbow Dust

Tylose Powder (Tylo) 120 g - Rainbow Dust

8.89 EUR

Top produkt, Tylose Powder (Tylo) 120 g - Rainbow Dust od známeho výrobcu Rainbow Dust - tento produkt máte za pár kliknutí za jedinečnú cenu 8.88 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Stačí naplniť košík tovarom nad 40 euro a dopravu NEPLATÍTE. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Rainbow Dust

Prestížny Tylose Powder (Tylo) 120 g - Rainbow Dust od spoločnosti Rainbow Dust - tento hit nájdete pri likvidácii skladu za neprekonateľných 8.62 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Zaraďte sa k spokojným klientom..

Tylese prášok CMC je jedlé lepidlo a súčasne vylepšuje elasticitu poťahovacích hmôt a Fondant.

Tylose Powder (Tylo) 120 g

Jedlé lepidlo v prášku vhodné ku zvýšeniu elasticity poťahovacích hmôt. Vzhľadom k faktu, že lepidlo je dodávané v prášku, je možné si namiešať presne toľko, koľko potrebujete. Výroba je pritom veľmi jednoduchá. Stačí zmiešať v pomere cca 1:30 (jeden diel práškového lepidla a 30 dielov vody) a zmes nechajte odstáť cca 8 hodín.

V prípade, keď budete chcieť tylosu použiť na zlepšenie vlastností poťahovacie hmoty, odporúčame cca jednu čajovú lyžičku na 200 - 250 g Fondant. Možno použiť aj na zlepšenie kvality modelovacie pasty (napríklad pre tvorbu figúrok alebo okvetných lístkov).

Zloženie: Sodium Carboxymethyl Cellulose Gum.

Výrobca zaručuje: bez lepku, vhodné pre vegetariánov i vegánov, neobsahuje geneticky modifikované suroviny, BSE / TSE Free, kóšer.

Obsah: 120 g

Parametre produktu Tylose Powder (Tylo) 120 g - Rainbow Dust

  • Názov: Tylose Powder (Tylo) 120 g - Rainbow Dust
  • EAN:
  • Výrobca: Rainbow Dust
  • Cena: 8.62 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Tylose Powder (Tylo) 120 g - Rainbow Dust

Tylose Powder (Tylo) 120 g - Rainbow Dust

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky