Tylose Powder (Tylo) 50 g - Rainbow Dust

Tylose Powder (Tylo) 50 g - Rainbow Dust

6.07 EUR

Akostný Tylose Powder (Tylo) 50 g - Rainbow Dust pochádzajúce od značky Rainbow Dust - tento produkt máte na dosah ruky po zlacnenie za 6.08 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Želáme vám príjemné nakupovanie..

Značka: 
SKU: 5060197935269
Do obchodu

Popis

Rainbow Dust

Exkluzívny Tylose Powder (Tylo) 50 g - Rainbow Dust od výrobcu Rainbow Dust - tento produkt máte za pár kliknutí s unikátnou zľavou za 6.08 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti..

Tylose prášok CMC je jedlé lepidlo, a súčasne vylepšuje elasticitu poťahovacích hmôt a fondantu.

CMC -Tylose Powder (Tylo) 50 g

Tylo prášok dodáva modelovacím hmotám pružnosť a pevnosť. Po zapracovaní do hmoty získava hmota vlastnosti gumpasty.

Prášok má variabilné použitie. Slúži ako jedlé lepidlo i na zhutnenie poťahovacích a modelovacích hmôt. Na prípravu lepidla, ktorým ľahko pripevníte jedlé dekorácie z poťahovacích a modelovacích hmôt, zmiešajte prášok v pomere 1 diel prášku: 30 dielov vody. Nechajte prikryté odstáť 8 hodín a môžete s ním jednoducho manipulovať pomocou štetca. Do poťahovacích a modelovacích hmôt sa prášok pridáva preto, aby sa podporila tuhosť hmoty, vďaka ktorej docielite vaľkanie tenkých, a napriek tomu pevných tvarov. Z nich potom môžete vytvárať okvetné lístky a čipky, ktoré sa vďaka prášku nepotrhajú. V tomto prípade primiešajte jednu čajovú lyžičku prášku do 200 - 250 gramov poťahovacej a modelovacej hmoty. Ak ste sa rozhodli, že povrch poťahovacej a modelovacej hmoty chcete vylepšiť perleťovými a farbenými púdrami, stačí rozmiešať prášok s vodou v pomere uvedeným pre lepidlo, ľahko povrch potrite štetcom a poprášte púdrom.

Jedlé lepidlo v prášku je vhodné na zvýšenie elasticity poťahovacích hmôt. Vzhľadom na fakt, že lepidlo je dodávané v prášku, je možné si namiešať presne toľko, koľko potrebujete. Výroba je pritom veľmi jednoduchá. Stačí zmiešať v pomere cca 1:30 (jeden diel práškového lepidla a 30 dielov vody) a zmes nechajte odstáť cca 8 hodín.

V prípade, keď budete chcieť tylosu použiť na zlepšenie vlastností poťahovacej hmoty, odporúčame cca jednu čajovú lyžičku na 200 - 250 g fondantu. Možno použiť aj na zlepšenie kvality modelovacej pasty (napríklad na tvorbu figúrok alebo okvetných lístkov).

Zloženie: Sodium Carboxymethyl Cellulose Gum.

Výrobca zaručuje: bez lepku, vhodné pre vegetariánov i vegánov, neobsahuje geneticky modifikované suroviny, BSE / TSE Free, k

Parametre produktu Tylose Powder (Tylo) 50 g - Rainbow Dust

  • Názov: Tylose Powder (Tylo) 50 g - Rainbow Dust
  • EAN: 5060197935269
  • Výrobca: Rainbow Dust
  • Cena: 6.08 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Tylose Powder (Tylo) 50 g - Rainbow Dust

Tylose Powder (Tylo) 50 g - Rainbow Dust

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky