Tyrkysová gélová farba Turquoise Blue - PME

3.78 EUR

Kvalitný Tyrkysová gélová farba Turquoise Blue - PME od firmy PME - tento produkt posielame s extra zľavou za 3.78 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Naplníte Ak košík tovarom nad 40 euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. No a to sa jednoducho oplatí..

Značka: 
SKU: 5060281183217
Do obchodu

Popis

PME

Dnes sme vybrali: Tyrkysová gélová farba Turquoise Blue - PME obľúbenej značky PME - tento produkt kúpite vo zľavové akciu za 3.78 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?.

Gélová farba modrá - tyrkysová na zafabovanie poťahovacích a modelovacích hmôt.

Koncentrovaná gélová farba. Vhodná na farbenie poťahovacích či modelovacích hmôt.

Modrú gélovú farbu môže použiť na farbenie marcipánu, smartflexu, gumovej hmoty a iných poťahovacích a modelovacích materiálov. Na dosiahnutie väčšej hustoty a pružnosti tvarovanej hmoty sa odporúča pridať prášok Tylo. Farbu môžete zmiešať s malým množstvom alkoholu a štetcom ňou natrieť povrch modelovacích a poťahovacích materiálov. Na zosvetlenie farby pridajte bielobu.

Modrá farba sa hodí na dekorácie tort s vodnou tematikou, námorníckou tematikou alebo ňou možno evokovať nebo. Modrú farbu môžete použiť na kvety, mašle, čipky, korálky, šaty a oblečenie na postavičky alebo ďalšie modelované a vypichované tvary. Modrá farba sa hodí aj na dekorovanie áut, vláčikov a ďalších dopravných prostriedkov.

Farbu možno pridať aj do krémov a piškót. V tomto prípade môžete tortu vylepšiť príchuťou ovocia, s ktorým je táto farba spojená. Touto farbou môžete farbiť aj makrónky.

Hmotnosť: 25 g

Parametre produktu Tyrkysová gélová farba Turquoise Blue - PME

  • Názov: Tyrkysová gélová farba Turquoise Blue - PME
  • EAN: 5060281183217
  • Výrobca: PME
  • Cena: 3.78 EUR
  • Netto váha: 25 g
  • Farba: Modrozelená (tyrkys), Modrá
Pozrite si všetky produkty značky

Tyrkysová gélová farba Turquoise Blue - PME

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky