Tyrkysová gélová farba Turquoise Blue - PME

Tyrkysová gélová farba Turquoise Blue - PME

3.8 EUR

Perfektný Tyrkysová gélová farba Turquoise Blue - PME s akostnou značkou PME - tento tovar si môžete nechať poslať za jedinečnú cenu 3.81 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. Želáme vám príjemné nakupovanie..

Značka: 
SKU: 5060281183217
Do obchodu

Popis

PME

V akcii je Tyrkysová gélová farba Turquoise Blue - PME od známej značky PME - tento produkt obchodujeme s VIP zľavou pre každého za 3.81 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Vy tak neplatíte nič naviac!.

Gélová farba modrá - tyrkysová na zafabovanie poťahovacích a modelovacích hmôt.

Koncentrovaná gélová farba. Vhodná na farbenie poťahovacích či modelovacích hmôt.

Modrú gélovú farbu môže použiť na farbenie marcipánu, smartflexu, gumovej hmoty a iných poťahovacích a modelovacích materiálov. Na dosiahnutie väčšej hustoty a pružnosti tvarovanej hmoty sa odporúča pridať prášok Tylo. Farbu môžete zmiešať s malým množstvom alkoholu a štetcom ňou natrieť povrch modelovacích a poťahovacích materiálov. Na zosvetlenie farby pridajte bielobu.

Modrá farba sa hodí na dekorácie tort s vodnou tematikou, námorníckou tematikou alebo ňou možno evokovať nebo. Modrú farbu môžete použiť na kvety, mašle, čipky, korálky, šaty a oblečenie na postavičky alebo ďalšie modelované a vypichované tvary. Modrá farba sa hodí aj na dekorovanie áut, vláčikov a ďalších dopravných prostriedkov.

Farbu možno pridať aj do krémov a piškót. V tomto prípade môžete tortu vylepšiť príchuťou ovocia, s ktorým je táto farba spojená. Touto farbou môžete farbiť aj makrónky.

Hmotnosť: 25 g

Parametre produktu Tyrkysová gélová farba Turquoise Blue - PME

  • Názov: Tyrkysová gélová farba Turquoise Blue - PME
  • EAN: 5060281183217
  • Výrobca: PME
  • Cena: 3.81 EUR
  • Netto váha: 25 g
  • Farba: Modrozelená (tyrkys), Modrá
Pozrite si všetky produkty značky
Tyrkysová gélová farba Turquoise Blue - PME

Tyrkysová gélová farba Turquoise Blue - PME

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky