Tyrkysová gélová potravinárska farba - Turquise 25 g - Sugarflair Colours

Tyrkysová gélová potravinárska farba - Turquise 25 g - Sugarflair Colours

5.46 EUR

Dnes je tu pre vás Tyrkysová gélová potravinárska farba - Turquise 25 g - Sugarflair Colours od známeho výrobcu Sugarflair Colours - tento artikel pořizujte vo výpredajové akciu za 5.47 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac..

SKU: 0610370673416
Do obchodu

Popis

Sugarflair Colours

Unikátny Tyrkysová gélová potravinárska farba - Turquise 25 g - Sugarflair Colours pochádzajúce od značky Sugarflair Colours - tento tovar si môžete kúpiť za úžasnú cenu 5.47 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Stráviť minimálne 40 € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať..

Sugarflair Turquise tyrkysová potravinárska farba na farbenie poťahov, modelovacích hmôt, makrónok a iných dezertov, vhodná pre potraviny na báze vody.

Koncentrované pastové farby Spectral dodávajú marcipánu a fondánu krásne prírodné farby.

Tyrkysová farba sa môže použiť na farbenie marcipánu, smartflexu, gumovej hmoty a iných poťahovacích a modelovacích materiálov. Na dosiahnutie väčšej hustoty a pružnosti tvarovanej hmoty sa odporúča pridať prášok Tylo. Farbu môžete zmiešať s malým množstvom alkoholu a štetcom ňou natrieť povrch modelovacích a poťahovacích materiálov. Na zosvetlenie farby pridajte bielidlo.

Modrozelená tyrkysová je vhodná na konečnú úpravu hmôt na ozdobné kvety, čipky, mašle, modely áut a iné 3D a dierované figúrky. Gélovou jedlou farbou môžete oživiť aj detské torty a na torty pre pánov s automobilovou tematikou môžete vyfarbiť modely áut alebo ozdobiť povrch torty nápismi a inými tvarmi.

Jedlé dekorácie na tému torty Frozen môžete dotvoriť tyrkysovou farbou. Farba sa môže pridávať aj do krémov a piškótových koláčov. Farbu môžete použiť aj na farbenie makrónok. Farba neobsahuje lepok, takže je vhodná na použitie do koláčov pre celiatikov.

Koncentrovaná gélová farba vhodná na farbenie hmôt - napr. polevy, poťahovacích a modelovacích hmôt. Farbu nanášajte pomocou špáradla, ale vždy použite čisté špáradlo.

Návod na použitie: Čistou koktailovou tyčinkou alebo niečím podobným naneste malé množstvo pasty a potom dobre prehnetajte, kým sa marcipán/fondant úplne nezafarbí. Pre sýtejšiu farbu pridajte viac pasty.

Zloženie: Glycerol E422, propylénglykol, E551, potravinárske farbivá (E133, E102). Bez tuku, kóšer.

Vhodné pre všetky potraviny na báze vody.

Maximálne množstvo farbiva do 200 mg/1 kg výrobku.

Parametre produktu Tyrkysová gélová potravinárska farba - Turquise 25 g - Sugarflair Colours

  • Názov: Tyrkysová gélová potravinárska farba - Turquise 25 g - Sugarflair Colours
  • EAN: 0610370673416
  • Výrobca: Sugarflair Colours
  • Cena: 5.47 EUR
  • Farba: Modrozelená (tyrkys)
  • Výrobce deklaruje: Košer (kosher)
Pozrite si všetky produkty značky
Tyrkysová gélová potravinárska farba - Turquise 25 g - Sugarflair Colours

Tyrkysová gélová potravinárska farba - Turquise 25 g - Sugarflair Colours

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky