Upratovacia sada na podlahy, povrchy a okná s teleskopickou rukoväťou - 7 dielov - Ultraclean

10.48 EUR

Vaše možnosti obohacujúce Upratovacia sada na podlahy, povrchy a okná s teleskopickou rukoväťou - 7 dielov - Ultraclean od producenta Ultraclean - tento tovar si môžete objednať za vynikajúcu cenu 12.42 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym..

Značka: 
SKU: 8719202933697
Do obchodu

Popis

Ultraclean

Jedinečná ponuka, Upratovacia sada na podlahy, povrchy a okná s teleskopickou rukoväťou - 7 dielov - Ultraclean s trendy značkou Ultraclean - tento hit zaobstaráte pri práve prebiehajúcej akcii za 12.42 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu..

Kompletná upratovacia sada na podlahy, prach i okná s teleskopickou rukoväťou.

Teleskopická rukoväť, na ktorú možno nasadiť rôzne nadstavce, je skvelá keď potrebujete sadu prepraviť z miesta na miesto alebo Parametre produktu Upratovacia sada na podlahy, povrchy a okná s teleskopickou rukoväťou - 7 dielov - Ultraclean

  • Názov: Upratovacia sada na podlahy, povrchy a okná s teleskopickou rukoväťou - 7 dielov - Ultraclean
  • EAN: 8719202933697
  • Výrobca: Ultraclean
  • Cena: 12.42 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky

Upratovacia sada na podlahy, povrchy a okná s teleskopickou rukoväťou - 7 dielov - Ultraclean

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky