Valček Hviezdičky - Silikomart

Valček Hviezdičky - Silikomart

15.01 EUR

Váš obľúbený tovar, Valček Hviezdičky - Silikomart od populárneho výrobcu Silikomart - tento hit môžete získať s VIP zľavou pre každého za 15.33 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Silikomart

Váš obľúbený tovar, Valček Hviezdičky - Silikomart čo berieme od značky Silikomart - tento hit môžete zohnať výhodne za 14.88 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať..

Valček na modelovanie štruktúry do marcipánu alebo poťahovacej hmoty v tvare hviezdičiek.

Štruktúrovaným valčekom získate hviezdičkové vzory na poťahovacích alebo modelovacích hmotách, ktorými môžete pokrývať veselé torty a cupcakes.

Najskôr vyvaľkajte plát hladkým valčekom a potom aplikujte valček so vzormi. Z plátu môžete vyrezávať a vypichovať rôzne tvary určené na zdobenie tort, napríklad písmená, stuhy a ďalšie tvary. Valčekom môžete vytvárať originálne sušienky pre deti i ku káve.

Štrukturálny valček s hviezdnym motívom.
Rozmery: Dĺžka: 400 mm

Parametre produktu Valček Hviezdičky - Silikomart

  • Názov: Valček Hviezdičky - Silikomart
  • EAN:
  • Výrobca: Silikomart
  • Cena: 14.88 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Valček Hviezdičky - Silikomart

Valček Hviezdičky - Silikomart

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky