Valček na croissant - ORION

Valček na croissant - ORION

5.61 EUR

Prestížny Valček na croissant - ORION od originálneho výrobcu ORION - tento produkt máte po jednoduchej objednávke s unikátnou zľavou za 5.73 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac..

Značka: 
SKU: 8592381122867
Do obchodu

Popis

ORION

Jasný hit, Valček na croissant - ORION od producenta ORION - tento artikel je v túto chvíľu výhodne za 5.57 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Pri objednávke nad 40 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu..

Valček na výrobu plnených rožkov alebo croissantov.

Špeciálnym valčekom docielite rovnakú veľkosti croissantov aj plnených rožtekov. Najprv vyvaľkajte plát hladkým valčekom. Pomocou tohto špeciálneho valčeka vykrojíte rovnako veľké trojuholníky. Na širokú stranu naneste náplň a zrolujte.
 
Valček vám pomôže pri výrobe sladkých i slaných croissantov alebo plnených rožkov. Jednoducho z rozvaľkaného plátu cesta pomocou valčeka vykrojíte potrebný tvar, ktorý potom stočíte smerom k špičke. Môžete cesto plniť na sladko i na slano. Pár praktických receptov nájdete aj na balení výr

Parametre produktu Valček na croissant - ORION

  • Názov: Valček na croissant - ORION
  • EAN: 8592381122867
  • Výrobca: ORION
  • Cena: 5.57 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Valček na croissant - ORION

Valček na croissant - ORION

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky