Valček Úponky rastlín 19 cm - Städter

Valček Úponky rastlín 19 cm - Städter

21.36 EUR

Jasný hit, Valček Úponky rastlín 19 cm - Städter od populárnej značky Städter - tento artikel pořizujte extra lacno za 21.81 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Städter

Tradičný bestseller, Valček Úponky rastlín 19 cm - Städter čo berieme od značky Städter - tento produkt máte po jednoduchej objednávke vo zľavové akciu za 21.17 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať..

Ručne vyrábaný valček - úponky rastlín. Štrukturovaným valčekom môžete dekorovať poťahovacie hmoty alebo cestá.

Najskôr si vyvaľkajte plát hladkým valčekom a potom použite valček so vzormi. Vyváľaným plátom z poťahovacej hmoty môžete torty pokrývať alebo z nich ďalej vytvárať ozdobné prvky - mašle, stuhy, písmená, srdiečka, ornamenty a ďalšie vykrajované alebo vyrezávané tvary. Valček môžete použiť aj na vaľkanie sušienkových ciest -  získate tak originálny vzhľad čajového pečiva.

Rozmery: dĺžka 19 cm.
Ručne vyrábaný valček.

Parametre produktu Valček Úponky rastlín 19 cm - Städter

  • Názov: Valček Úponky rastlín 19 cm - Städter
  • EAN:
  • Výrobca: Städter
  • Cena: 21.17 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Valček Úponky rastlín 19 cm - Städter

Valček Úponky rastlín 19 cm - Städter

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky