Vanilmix cukrársky puding zastudena 1 kg - Holandsko

Vanilmix cukrársky puding zastudena 1 kg - Holandsko

6.88 EUR

Vynikajúci Vanilmix cukrársky puding zastudena 1 kg - Holandsko so známou značkou Holandsko - tento produkt obchodujeme v úžasnej akcii za 5.88 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Holandsko

Top produkt, Vanilmix cukrársky puding zastudena 1 kg - Holandsko od spoločnosti Holandsko - tento hit môžete zaobstarať výhodne za 5.71 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 40 EUR. No a to sa jednoducho oplatí..

Instantný vanilkový krém zastudena Vanilmix, náhrada pudingu na prípravu maslových a žĺtkových krémov v kilovom balení.

Krém zastudena - Vanilmix - je náhrada pudingu na prípravu maslových a žĺtkových krémov do smažených, pečených ciest a všade tam, kde používate vanilkový krém. Môžete teda naplniť šišky, croissanty, odpaľované cesto, jemné múčniky a koláče. Zmes je termostabilná.

Príprava je jednoduchá - 250 g zmesi zalejeme 750 ml vody o teplote 20-25 ° C, vyšľaháme do hladkého krému a necháme 10 minút odstáť. Podľa chuti ďalej pridávame Parametre produktu Vanilmix cukrársky puding zastudena 1 kg - Holandsko

  • Názov: Vanilmix cukrársky puding zastudena 1 kg - Holandsko
  • EAN:
  • Výrobca: Holandsko
  • Cena: 5.71 EUR
  • Energetická hodnota: 393 kcal
  • Tuky: 3,3 g
Pozrite si všetky produkty značky
Vanilmix cukrársky puding zastudena 1 kg - Holandsko

Vanilmix cukrársky puding zastudena 1 kg - Holandsko

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky