Včielky 2 ks - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook

Včielky 2 ks - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook

2.64 EUR

Trhom osvedčený produkt, Včielky 2 ks - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook od výrobcu Smart Cook - tento hit ľahko nájdete za takmer veľkoobchodnú cenu 2.64 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Naplníte Ak košík tovarom nad 40 euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu..

Značka: 
SKU: 8595663028192
Do obchodu

Popis

Smart Cook

Hit poslednej doby, Včielky 2 ks - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook s preslávenou značkou Smart Cook - tento artikel čaká na vás extra lacno za 2.64 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu..

Tvarovač na bábätkovské torty v podobe dvoch včielok.

Formičku na tvarovanie použijeme všade tam, kde si nie sme 100% istí, že by sme požadovaný tvar dokázali vymodelovať sami. Formička sa ľahko používa. Pre optimálny výsledok dobre prepracujte hmotu - marcipán, modelovaciu alebo poťahovaciu hmotu. Samotnú formičku môžete pre ľahšie vyklopenie poprášiť napríklad práškovým alebo špeciálnym podsypovým cukrom. Na jemné poprášenie možno použiť aj kukuričný či zemiakový škrob. Pozor, ak používate prefarbenú hmotu alebo marcipán, biely cukor by vám mohol zanechať v hmote stopy. Hmotu do tvarovača zatlačte podobne, ako keď vykrajujeme vianočné pečivo - ak máte hmotu vyváľenú na výšku formičky. Hmotu tiež môžete do formičky vtlačiť a zahladiť stierkou, valčekom alebo cukrárskym hladidlom.

TIP: Ak vložíte formičku na chvíľku do mrazničky, hmota vnútri stuhne a tvar pôjde lepšie vyklopiť. Pomôcť si môžete tiež ihlou.

Pred prvým použitím formičku dôkladne umyte.

Rozmery:

  • 5,2 x 5 cm
  • 3,2 x 3 cm

Parametre produktu Včielky 2 ks - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook

  • Názov: Včielky 2 ks - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook
  • EAN: 8595663028192
  • Výrobca: Smart Cook
  • Cena: 2.64 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Včielky 2 ks - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook

Včielky 2 ks - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky