Včielky 2 ks - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook

Včielky 2 ks - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook

2.66 EUR

Dnes sme vybrali: Včielky 2 ks - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook so známou značkou Smart Cook - tento produkt dodávame extra výhodne za 2.63 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili..

Značka: 
SKU: 8595663028192
Do obchodu

Popis

Smart Cook

Tradičný bestseller, Včielky 2 ks - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook od známeho výrobcu Smart Cook - tento tovar si môžete zakúpiť s VIP zľavou pre každého za 2.63 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Pri objednávke nad 40 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Želáme vám príjemné nakupovanie..

Tvarovač na bábätkovské torty v podobe dvoch včielok.

Formičku na tvarovanie použijeme všade tam, kde si nie sme 100% istí, že by sme požadovaný tvar dokázali vymodelovať sami. Formička sa ľahko používa. Pre optimálny výsledok dobre prepracujte hmotu - marcipán, modelovaciu alebo poťahovaciu hmotu. Samotnú formičku môžete pre ľahšie vyklopenie poprášiť napríklad práškovým alebo špeciálnym podsypovým cukrom. Na jemné poprášenie možno použiť aj kukuričný či zemiakový škrob. Pozor, ak používate prefarbenú hmotu alebo marcipán, biely cukor by vám mohol zanechať v hmote stopy. Hmotu do tvarovača zatlačte podobne, ako keď vykrajujeme vianočné pečivo - ak máte hmotu vyváľenú na výšku formičky. Hmotu tiež môžete do formičky vtlačiť a zahladiť stierkou, valčekom alebo cukrárskym hladidlom.

TIP: Ak vložíte formičku na chvíľku do mrazničky, hmota vnútri stuhne a tvar pôjde lepšie vyklopiť. Pomôcť si môžete tiež ihlou.

Pred prvým použitím formičku dôkladne umyte.

Rozmery:

  • 5,2 x 5 cm
  • 3,2 x 3 cm

Parametre produktu Včielky 2 ks - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook

  • Názov: Včielky 2 ks - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook
  • EAN: 8595663028192
  • Výrobca: Smart Cook
  • Cena: 2.63 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Včielky 2 ks - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook

Včielky 2 ks - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky