Vínová prachová farba Claret (bordó) - Rainbow Dust

Vínová prachová farba Claret (bordó) - Rainbow Dust

4.13 EUR

Vaše možnosti obohacujúce Vínová prachová farba Claret (bordó) - Rainbow Dust s pečaťou kvality Rainbow Dust - tento artikel neprepásnite za perfektnú cenu 4.12 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?.

Značka: 
SKU: 5060197931476
Do obchodu

Popis

Rainbow Dust

Spokojnosť prinášajúci Vínová prachová farba Claret (bordó) - Rainbow Dust od obľúbeného výrobcu Rainbow Dust - tento produkt máte po jednoduchej objednávke v časovej obmedzenej zľave za 4 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Stráviť minimálne 40 € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku..

Jemný prach vínovej farby pre originálny efekt poťahovacích a modelovacích hmôt, marcipánu a čokolády.

Výraznú vínovú púdrovú farbu môžete použiť na špeciálny efekt poťahovacích a modelovacích hmôt, marcipánu a čokolády. Farbou môžete vyfarbiť plochy vykrajovaných písmen, ornamentov a ďalším tvarov, ktoré zdobia vaše slávnostné torty pre deti i dospelých. Pre nanesenie púdru použite jemný štetec, ktorým pretriete ešte vlažnú hmotu. Ak už hmota neprijíma farbu, pretrite jej povrch jedlým lepidlom či gélom. Ďalej môžete farbu rozriediť s trochou alkoholu a maľovať štetcom tenké i široké línie. Farbu môžete primiešať do bielej čokolády a ďalej ju použiť na detailné zdobenie tort a zákuskov.

Hmotnosť 3g.

Obsahuje farbivo E133, E171, E122. Prachovú farbu je vhodné nanášať na vytvorený produkt Parametre produktu Vínová prachová farba Claret (bordó) - Rainbow Dust

  • Názov: Vínová prachová farba Claret (bordó) - Rainbow Dust
  • EAN: 5060197931476
  • Výrobca: Rainbow Dust
  • Cena: 4 EUR
  • Farba: Vínová
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky
Vínová prachová farba Claret (bordó) - Rainbow Dust

Vínová prachová farba Claret (bordó) - Rainbow Dust

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky