Višňová náplň s kúskami ovocia Mella Filling Ireks - 12 kg - IREKS

Višňová náplň s kúskami ovocia Mella Filling Ireks - 12 kg - IREKS

64.88 EUR

Váš obľúbený tovar, Višňová náplň s kúskami ovocia Mella Filling Ireks - 12 kg - IREKS od top výrobcu IREKS - tento produkt posielame za jedinečnú cenu 56.37 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Už sa tešíte na svoju objednávku?.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

IREKS

Veľmi obľúbený produkt Višňová náplň s kúskami ovocia Mella Filling Ireks - 12 kg - IREKS so známou značkou IREKS - tento artikel objednávajte v sezónne zľave za 54.71 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Želáme vám príjemné nakupovanie..

Termostabilná ovocná náplň višňová pre celý sortiment jemného pečiva.

Višňová náplň s kúskami ovocia termostabilná - využijete pri pečení, kedy môžete naplniť surové cesto, šišky, muffiny a pod. Ďalej náplň využijete na premazávanie múčnikov.

Ovocné náplne pripravené na okamžité použitie možno veľmi rôznorodo využiť. Vďaka konštantnej celoročnej kvalite a jednoduchej manipulácii sú ovocné náplne v tuzemských pekárskych a cukrárskych prevádzkach veľmi obľúbené. MELLA FILLING ovocné náplne spĺňajú totiž tie najdôležitejšie požiadavky, akými sú vysoký podiel ovocia, výrazná ovocná chuť a perfektné technologické vlastnosti.

Pre ovocné náplne MELLA FILLING sú použité výhradne plody najvyššej kvality. Chuť čerstvého ovocia vo všetkých náplniach MELLA FILLING je zaručená vysokým podielom jednodruhového ovocia, v tomto prípade čučoriedok.

Originálna chuť, prirodzená farba a očarujúci lesk dostanú vaše jemné pečivo na špičku medzi týmito výrobkami. Je jedno, či náplňou naplníte jemné kysnuté pečivo, croissanty, šišky alebo múčniky, alebo ňou dozdobíte rôzne druhy jemného pečiva - MELLA FILLING ovocné plnky sa hodia všade. Ovocné náplne majú pri pečení rozdielnu termostabilitu podľa charakteru náplne (pozri tabuľku). Pri mrazení sú všetky náplne stabilné a majú znamenitú konzistenciu s kúskami ovocia, ktorú najviac oceníte po upečení.

Vysoký podiel ovocia 

  • Pozrite si všetky produkty značky
Višňová náplň s kúskami ovocia Mella Filling Ireks - 12 kg - IREKS

Višňová náplň s kúskami ovocia Mella Filling Ireks - 12 kg - IREKS

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky