Vláčik - Mašinka a vagón - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook

2.52 EUR

Veľmi žiadaný produkt, Vláčik - Mašinka a vagón - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook od značky Smart Cook - tento produkt predávame vo výpredajové akciu za 2.65 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Urobte si radosť..

Značka: 
SKU: 8595663028222
Do obchodu

Popis

Smart Cook

Práve je za dobrú cenu Vláčik - Mašinka a vagón - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook od populárneho výrobcu Smart Cook - tento artikel čaká na vás v akcii za 2.65 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte..

Tvarovač na detské torty v podobe mašinky vláčika a vagónku. Hodí sa skvele na torty s železničnou tematikou, na tortu pre železničiarov a milovných vlakov, vláčikov, lokomotív a dráh. Z vagónku vyrobíte celú súpravu ťahaný parnou mašinkou, stačí len každý inak nazdobiť.

Formičku na tvarovanie použijeme všade tam, kde si nie sme 100% istí, že by sme požadovaný tvar dokázali vymodelovať sami. Formička sa ľahko používa. Pre optimálny výsledok dobre prepracujte hmotu - marcipán, modelovacie alebo poťahovacie hmotu. Samotnú formičku môžete pre ľahšie vyklepnutie poprášiť napríklad práškovým alebo špeciálnym podsypovým cukrom. Na jemné poprášenie možno použiť aj kukuričný či zemiakový škrob. Pozor, ak používate prefarbenou hmotu alebo marcipán, biely cukor by vám mohol zanechať v hmote stopy. Hmotu do tvarovača zatlačte podobne ako keď vykrajujeme o vianociach cukrová - to ak máte hmotu vyváľené na výšku formičky. Hmotu tiež môžete do formičky vtlačiť a zahladiť stierkou, valčekom alebo cukrárskym hladidlom.

TIP: Ak vložíte formičku na chvíľku do mrazničky, hmota vnútri stuhne a pôjde ešte lepšie vyklepnúť. Pomôcť si môžete tiež ihlou.

Pred prvým použitím vypichovače dôkladne umyte.

Rozmery: cca 3,5 x 5,5 cm

Parametre produktu Vláčik - Mašinka a vagón - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook

  • Názov: Vláčik - Mašinka a vagón - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook
  • EAN: 8595663028222
  • Výrobca: Smart Cook
  • Cena: 2.65 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky

Vláčik - Mašinka a vagón - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky