Vykrajovač list ruže 30 mm - PME

Vykrajovač list ruže 30 mm - PME

6.9 EUR

Perfektný Vykrajovač list ruže 30 mm - PME od obľúbenej značky PME - tento produkt posielame pri časovo obmedzenej akcii za 7.05 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Stráviť minimálne 40 € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili..

Značka: 
SKU: 5060047065283
Do obchodu

Popis

PME

Urobte si radosť: Vykrajovač list ruže 30 mm - PME obľúbenej značky PME - tento produkt objednáte v akcii za 6.84 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte..

Vypichovač pre jednoduchú tvorbu lístkov ruže s veľkosťou 3 cm.

Precízne spracovanie plastových profi vykrajovačiek na jedlé modelovacej hmoty, keď tromi krokmi vyrobíte kompletný dekor. Perko v držadle uľahčuje vratný chod vykrajovačky. Raznica s jemným žilkovaním uľahčí prácu s tvorbou listu.

Z vyvaľkaného marcipánu v prvom kroku vykrojíte tvar, v druhom kroku narazíte reliéf, v treťom kroku vysuniete tvar nad hranu vykrajovacieho obvodu a môžete vybrať celý vykrojený tvar. Vykrajovač po použití ručne vymyjeme

Parametre produktu Vykrajovač list ruže 30 mm - PME

  • Názov: Vykrajovač list ruže 30 mm - PME
  • EAN: 5060047065283
  • Výrobca: PME
  • Cena: 6.84 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Vykrajovač list ruže 30 mm - PME

Vykrajovač list ruže 30 mm - PME

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky