Vykrajovač - list ruže 45 mm -

Vykrajovač - list ruže 45 mm -

6.27 EUR

Práve je za dobrú cenu Vykrajovač - list ruže 45 mm - od top značky - tento hit zoženiete extra lacno za 6.4 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte..

Značka: 
SKU: 5060047068864
Do obchodu

Popis

Hit z katalógu: Vykrajovač - list ruže 45 mm - od top značky - tento tovar si môžete nechať poslať pri likvidácii skladu za neprekonateľných 6.21 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. Urobte si radosť..

Profi vykrajovačka na jedlé modelovacie hmoty. Len tromi krokmi vyrobíte kompletný dekor.

Precízne spracovanie plastových profi vykrajovačov na jedlé modelovacie hmoty, kde tromi krokmi vyrobíte kompletný dekor. Perko v držadle uľahčuje vratný chod vykrajovača. Raznice s jemným žilkovaním uľahčia prácu s tvorbou listu.

Rozmer: 45mm, materiál: plast

Aby sme objasnili pojem - rýchlo, presne, precízne - z rozvaľkaného marcipánu v prvom kroku vykrojíte tvar, v druhom kroku narazíte reliéf, v treťom kroku vysuniete tvar nad Parametre produktu Vykrajovač - list ruže 45 mm -

  • Názov: Vykrajovač - list ruže 45 mm -
  • EAN: 5060047068864
  • Výrobca:
  • Cena: 6.21 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Vykrajovač - list ruže 45 mm -

Vykrajovač - list ruže 45 mm -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky