Vykrajovač zajac s nošou - Smolík

Vykrajovač zajac s nošou - Smolík

2.1 EUR

Dnes je tu pre vás Vykrajovač zajac s nošou - Smolík so známou značkou Smolík - tento hit ľahko nájdete takmer zadarmo za 2.1 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Smolík

Veľmi žiadaný produkt, Vykrajovač zajac s nošou - Smolík od spoločnosti Smolík - tento hit zaobstaráte vo výhodnej akcii za 2.1 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?.

Vykrajovač zajac s nošou

Vykrajovačom vytvoríte tvary z krehkých, sušenkových, perníkových a ďalších ciest, ktoré môžete po upečení zlepovať krémy, džemy, orieškovými nátierkami a ďalšími sladkými nátierkami. Zlepené tvary zdobte čokoládovými polevami, bielkovou polevou, cukrovým sypaním, oriešky a iné. Vykrajovátko sa hodí k vytváraniu sušienok a zdobenie zákuskov s veľkonočné a jarné tematikou. Môžete ním tiež vykrajovať keramickú hmotu, ktorú po uschnutí odfarbíte a zadovážite dierkou na šnúrku na zavesenie na vŕbové prútiky alebo tyčkou k zapichnutie do kvetináča. Vypíchnutými tvary z keramiky môžete kvetináča tiež zdobiť. Ľahko tvary pripevníte taviacej pištoľou. Vykrajovače môžete použiť na vpichovanej ozdobných tvarov z modelovacích a poťahovacích hmôt, ktoré na slávnostné obalené torty alebo cupcakes ľahko pripevníte jedlým lepidlom alebo kráľovskú glazúrou.

Vyrobené z pocínovaného plechu.

Parametre produktu Vykrajovač zajac s nošou - Smolík

  • Názov: Vykrajovač zajac s nošou - Smolík
  • EAN:
  • Výrobca: Smolík
  • Cena: 2.1 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Vykrajovač zajac s nošou - Smolík

Vykrajovač zajac s nošou - Smolík

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky