Vykrajovač zajac s nošou - Smolík

Vykrajovač zajac s nošou - Smolík

1.98 EUR

No a toto chcete: Vykrajovač zajac s nošou - Smolík od populárneho výrobcu Smolík - tento artikel nakupujte výhodne za 2.02 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 40 €, neplatíte poštovné. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Smolík

Váš obľúbený tovar, Vykrajovač zajac s nošou - Smolík populárneho výrobcu Smolík - tento hit môžete zaobstarať s výnimočnou zľavou za 1.96 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte..

Vykrajovač zajac s nošou

Vykrajovačom vytvoríte tvary z krehkých, sušenkových, perníkových a ďalších ciest, ktoré môžete po upečení zlepovať krémy, džemy, orieškovými nátierkami a ďalšími sladkými nátierkami. Zlepené tvary zdobte čokoládovými polevami, bielkovou polevou, cukrovým sypaním, oriešky a iné. Vykrajovátko sa hodí k vytváraniu sušienok a zdobenie zákuskov s veľkonočné a jarné tematikou. Môžete ním tiež vykrajovať keramickú hmotu, ktorú po uschnutí odfarbíte a zadovážite dierkou na šnúrku na zavesenie na vŕbové prútiky alebo tyčkou k zapichnutie do kvetináča. Vypíchnutými tvary z keramiky môžete kvetináča tiež zdobiť. Ľahko tvary pripevníte taviacej pištoľou. Vykrajovače môžete použiť na vpichovanej ozdobných tvarov z modelovacích a poťahovacích hmôt, ktoré na slávnostné obalené torty alebo cupcakes ľahko pripevníte jedlým lepidlom alebo kráľovskú glazúrou.

Vyrobené z pocínovaného plechu.

Parametre produktu Vykrajovač zajac s nošou - Smolík

  • Názov: Vykrajovač zajac s nošou - Smolík
  • EAN:
  • Výrobca: Smolík
  • Cena: 1.96 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Vykrajovač zajac s nošou - Smolík

Vykrajovač zajac s nošou - Smolík

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky