Vykrajovačka Frézia - PME

Vykrajovačka Frézia - PME

4.37 EUR

Príjemné pocity nadväzujúci Vykrajovačka Frézia - PME obľúbenej značky PME - tento hit nájdete v úžasnej akcii za 4.16 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 40 €, neplatíte poštovné. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

PME

Váš obľúbený tovar, Vykrajovačka Frézia - PME s pečaťou kvality PME - tento artikel je tu pre vás pri likvidácii skladu za neprekonateľných 4.04 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac..

Plastová vykrajovačka v tvare frézie.

Plastovou vykrajovačka vytvoríte drobné kvety z modelovacích a poťahovacích hmôt. Ľahko zaoblenou špicatou modelovacej kosticou môžete v každom lístku vytvoriť ohnutie nahor a zároveň ľahké pretiahnutie. Guľatou kosticou môžete naopak lístky stenčiť po okrajoch. Špicatou kosticou vytvoríte požadované žilkovanie alebo naštiepenie.

Kvetinami ozdobíte torty s lúčnou tematikou, detské torty aj slávnostné torty pre deti i dospelých. Kvety môžete farbiť tekutými alebo gélovými farbami. PreParametre produktu Vykrajovačka Frézia - PME

  • Názov: Vykrajovačka Frézia - PME
  • EAN:
  • Výrobca: PME
  • Cena: 4.04 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Vykrajovačka Frézia - PME

Vykrajovačka Frézia - PME

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky