Vykrajovačka Ovečka -

1.11 EUR

Veľmi obľúbený produkt Vykrajovačka Ovečka - od obľúbenej spoločnosti - tento tovar si môžete kúpiť za výhodnú cenu 1.11 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Jasný hit, Vykrajovačka Ovečka - od obľúbenej spoločnosti - tento tovar si môžete zaobstarať vo výhodnej akcii za 1.11 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Urobte si radosť..

Vykrajovačka na cukrovinky v tvare ovečky.

Vykrajovačkou vytvoríte tvary z krehkých, sušienkových, perníkových a ďalších ciest, ktoré môžete po upečení zlepiť krémom, džemom, orieškovými nátierkami a ďalšími sladkými nátierkami. Zlepené tvary zdobte čokoládovými polevami, bielkovou polevou, cukrovým posypom, orieškami a pod.

Vykrajovač sa hodí na vytváranie sušienok a zdobenie zákuskov s veľkonočnou a jarnou tematikou. Môžete ním vykrajovať aj keramickú hmotu, ktorú po uschnutí odfarbíte a urobíte dierku na šnúrku na zavesenie na vŕbové prúty alebo dáte na tyčku a zapichnete do kvetináča. Vypichovanými tvarmi z keramiky môžete zdobiť aj kvetináče. Tvary ľahko pripevníte taviacou pištoľou.

Vykrajovače môžete použiť na vypichovanie ozdobných tvarov z modelovacích a poťahovacích hmôt, ktoré na slávnostné poťahované torty alebo cupcakes ľahko pripevníte jedlým lepidlom alebo kráľovskou glazúrou.

Vykrajovač na cukrovinky ovečka.

Vynikajúci na vyrezávanie cesta a výrobu tvarovaných cukroviek. Pomocou formičiek ľahko vytvoríte najrôznejšie tvary vášho obľúbeného vianočného pečiva. Sú vhodné na sladké

Parametre produktu Vykrajovačka Ovečka -

  • Názov: Vykrajovačka Ovečka -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 1.11 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky

Vykrajovačka Ovečka -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky