Vykrajovátko Auto Dodávka - 3D tlač - Dortmarket

3.81 EUR

Výnimočný tovar, Vykrajovátko Auto Dodávka - 3D tlač - Dortmarket od Dortmarket - tento hit získate po zľave za 3.78 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Dortmarket

Tradičný bestseller, Vykrajovátko Auto Dodávka - 3D tlač - Dortmarket pochádzajúce od značky Dortmarket - tento hit zaobstaráte za skvelú cenu 3.78 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu..

Veľké vykrajovátko v podobe dodávkového vozidla na perníky a medovníky.

Produkt bol vytlačen malosériove na 3D tlačiarni. Pred použitím treba umyť vo vlažnej vode so saponátom. Táto produkty nie sú vhodné do umývačky riadu, odporúčame len oplachovať na nižšiu teplotu (40 ° C). Najvhodnejší spôsob pre čistenie 3D tlačených materiálov je prepláchnutie pod prúdom vody a potom zvyšné kúsky cesta alebo hmoty vyčistiť pomocou kefky s dlhými štetinkami. Produke nie je možné dávať do rúry. Použiť sa dajú na cesto / hmotu, ktorá má teplotu do 50 ° C. Nie je vhodné vystavovať priamemu slnečnému žiareniu. Prípadné zmeny farby časom nie sú na závadu. Vyrobené z kompostovateľného bioplastu PLA pre 3D tlačiarne s atestáciou pre styk s potravinami.

Délka cca 7 cm

Parametre produktu Vykrajovátko Auto Dodávka - 3D tlač - Dortmarket

  • Názov: Vykrajovátko Auto Dodávka - 3D tlač - Dortmarket
  • EAN:
  • Výrobca: Dortmarket
  • Cena: 3.78 EUR
  • Materiál: Bioplast PLA
  • Farba: Růžová
Pozrite si všetky produkty značky

Vykrajovátko Auto Dodávka - 3D tlač - Dortmarket

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky