Vykrajovátko Banán - 3D tlač - Dortmarket

3.81 EUR

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Vykrajovátko Banán - 3D tlač - Dortmarket populárneho výrobcu Dortmarket - tento artikel pořizujte za úžasnú cenu 3.78 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Dortmarket

Hit poslednej doby, Vykrajovátko Banán - 3D tlač - Dortmarket od top výrobcu Dortmarket - tento produkt kúpite výhodne za 3.78 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník..

Veľké vykrajovátko na perníky a medovníky banán.

Produkt bol vytlačen malosériove na 3D tlačiarni. Pred použitím treba umyť vo vlažnej vode so saponátom. Táto produkty nie sú vhodné do umývačky riadu, odporúčame len oplachovať na nižšiu teplotu (40 ° C). Najvhodnejší spôsob pre čistenie 3D tlačených materiálov je prepláchnutie pod prúdom vody a potom zvyšné kúsky cesta alebo hmoty vyčistiť pomocou kefky s dlhými štetinkami. Produke nie je možné dávať do rúry. Použiť sa dajú na cesto / hmotu, ktorá má teplotu do 50 ° C. Nie je vhodné vystavovať priamemu slnečnému žiareniu. Prípadné zmeny farby časom nie sú na závadu. Vyrobené z kompostovateľného bioplastu PLA pre 3D tlačiarne s atestáciou pre styk s potravinami.

Rozmer cca 7 cm

Parametre produktu Vykrajovátko Banán - 3D tlač - Dortmarket

  • Názov: Vykrajovátko Banán - 3D tlač - Dortmarket
  • EAN:
  • Výrobca: Dortmarket
  • Cena: 3.78 EUR
  • Materiál: Bioplast PLA
  • Farba: Růžová
Pozrite si všetky produkty značky

Vykrajovátko Banán - 3D tlač - Dortmarket

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky