Vykrajovátko Chat - SMS - Vzkaz - Bublina - 3D tlač - Dortmarket

3.81 EUR

Práve je za dobrú cenu Vykrajovátko Chat - SMS - Vzkaz - Bublina - 3D tlač - Dortmarket čo nám dodáva Dortmarket - tento produkt predávame v neopakovateľnej akcii za 3.78 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 40 EUR. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Dortmarket

Nie je prečo váhať, Vykrajovátko Chat - SMS - Vzkaz - Bublina - 3D tlač - Dortmarket od popredného výrobcu Dortmarket - tento produkt máte na dosah ruky takmer zadarmo za 3.78 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Už sa tešíte na svoju objednávku?.

Veľké vykrajovátko na perníky a medovníky komunikačná bublina SMS - chat - zprava.

Produkt bol vytlačen malosériove na 3D tlačiarni. Pred použitím treba umyť vo vlažnej vode so saponátom. Táto produkty nie sú vhodné do umývačky riadu, odporúčame len oplachovať na nižšiu teplotu (40 ° C). Najvhodnejší spôsob pre čistenie 3D tlačených materiálov je prepláchnutie pod prúdom vody a potom zvyšné kúsky cesta alebo hmoty vyčistiť pomocou kefky s dlhými štetinkami. Produke nie je možné dávať do rúry. Použiť sa dajú na cesto / hmotu, ktorá má teplotu do 50 ° C. Nie je vhodné vystavovať priamemu slnečnému žiareniu. Prípadné zmeny farby časom nie sú na závadu. Vyrobené z kompostovateľného bioplastu PLA pre 3D tlačiarne s atestáciou pre styk s potravinami.

Rozmer cca 7 cm

Parametre produktu Vykrajovátko Chat - SMS - Vzkaz - Bublina - 3D tlač - Dortmarket

  • Názov: Vykrajovátko Chat - SMS - Vzkaz - Bublina - 3D tlač - Dortmarket
  • EAN:
  • Výrobca: Dortmarket
  • Cena: 3.78 EUR
  • Materiál: Bioplast PLA
  • Farba: Růžová
Pozrite si všetky produkty značky

Vykrajovátko Chat - SMS - Vzkaz - Bublina - 3D tlač - Dortmarket

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky