Vykrajovátko Cumlík - 3D tlač - Dortmarket

Vykrajovátko Cumlík - 3D tlač - Dortmarket

3.81 EUR

Ponuka pre vás: Vykrajovátko Cumlík - 3D tlač - Dortmarket pochádzajúce od značky Dortmarket - tento tovar zakúpite v bombastické akcii za 3.8 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Už sa tešíte na svoju objednávku?.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Dortmarket

Práve je za dobrú cenu Vykrajovátko Cumlík - 3D tlač - Dortmarket od obľúbenej značky Dortmarket - tento produkt doručujeme v neopakovateľnej akcii za 3.8 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 40 EUR. Želáme vám príjemné nakupovanie..

Veľké vykrajovátko cumlík na perníky.

Produkt bol vytlačen malosériove na 3D tlačiarni. Pred použitím treba umyť vo vlažnej vode so saponátom. Táto produkty nie sú vhodné do umývačky riadu, odporúčame len oplachovať na nižšiu teplotu (40 ° C). Najvhodnejší spôsob pre čistenie 3D tlačených materiálov je prepláchnutie pod prúdom vody a potom zvyšné kúsky cesta alebo hmoty vyčistiť pomocou kefky s dlhými štetinkami. Produke nie je možné dávať do rúry. Použiť sa dajú na cesto / hmotu, ktorá má teplotu do 50 ° C. Nie je vhodné vystavovať priamemu slnečnému žiareniu. Prípadné zmeny farby časom nie sú na závadu. Vyrobené z kompostovateľného bioplastu PLA pre 3D tlačiarne s atestáciou pre styk s potravinami.

Rozmery: 7 x 4,9 cm

Parametre produktu Vykrajovátko Cumlík - 3D tlač - Dortmarket

  • Názov: Vykrajovátko Cumlík - 3D tlač - Dortmarket
  • EAN:
  • Výrobca: Dortmarket
  • Cena: 3.8 EUR
  • Farba: Růžová
  • Materiál: Bioplast PLA
Pozrite si všetky produkty značky
Vykrajovátko Cumlík - 3D tlač - Dortmarket

Vykrajovátko Cumlík - 3D tlač - Dortmarket

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky