Vykrajovátko Darček 6

Vykrajovátko Darček 6,7 x 7 cm - 3D tlač - Dortmarket

3.81 EUR

Tradičný bestseller, Vykrajovátko Darček 6,7 x 7 cm - 3D tlač - Dortmarket od známej značky Dortmarket - tento produkt posielame s výnimočnou zľavou za 3.78 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Dortmarket

Príjemné pocity nadväzujúci Vykrajovátko Darček 6,7 x 7 cm - 3D tlač - Dortmarket populárneho výrobcu Dortmarket - tento artikel pořizujte s unikátnou zľavou za 3.78 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu..

Veľké vykrajovátko na perníky a medovníky darček.

Produkt bol vytlačen malosériove na 3D tlačiarni. Pred použitím treba umyť vo vlažnej vode so saponátom. Táto produkty nie sú vhodné do umývačky riadu, odporúčame len oplachovať na nižšiu teplotu (40 ° C). Najvhodnejší spôsob pre čistenie 3D tlačených materiálov je prepláchnutie pod prúdom vody a potom zvyšné kúsky cesta alebo hmoty vyčistiť pomocou kefky s dlhými štetinkami. Produke nie je možné dávať do rúry. Použiť sa dajú na cesto / hmotu, ktorá má teplotu do 50 ° C. Nie je vhodné vystavovať priamemu slnečnému žiareniu. Prípadné zmeny farby časom nie sú na závadu. Vyrobené z kompostovateľného bioplastu PLA pre 3D tlačiarne s atestáciou pre styk s potravinami.

Rozmer cca 7x6,7 cm

Parametre produktu Vykrajovátko Darček 6,7 x 7 cm - 3D tlač - Dortmarket

  • Názov: Vykrajovátko Darček 6,7 x 7 cm - 3D tlač - Dortmarket
  • EAN:
  • Výrobca: Dortmarket
  • Cena: 3.78 EUR
  • Materiál: Bioplast PLA
  • Farba: Růžová
Pozrite si všetky produkty značky
Vykrajovátko Darček 6

Vykrajovátko Darček 6,7 x 7 cm - 3D tlač - Dortmarket

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky