Vykrajovátko Dino 7 cm - 3D tlač - Dortmarket

Vykrajovátko Dino 7 cm - 3D tlač - Dortmarket

3.81 EUR

V akcii je len tu Vykrajovátko Dino 7 cm - 3D tlač - Dortmarket od producenta Dortmarket - tento produkt máte za pár kliknutí extra výhodne za 3.78 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Stačí naplniť košík tovarom nad 40 euro a dopravu NEPLATÍTE. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Dortmarket

Najpredávanejšie Vykrajovátko Dino 7 cm - 3D tlač - Dortmarket originálne od labelu Dortmarket - tento produkt predávame za takmer veľkoobchodnú cenu 3.78 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad 40 eur. Neplaťte inde viac než musíte..

Veľké vykrajovátko na perníky a medovníky ako malý Dino.

Produkt bol vytlačen malosériove na 3D tlačiarni. Pred použitím treba umyť vo vlažnej vode so saponátom. Táto produkty nie sú vhodné do umývačky riadu, odporúčame len oplachovať na nižšiu teplotu (40 ° C). Najvhodnejší spôsob pre čistenie 3D tlačených materiálov je prepláchnutie pod prúdom vody a potom zvyšné kúsky cesta alebo hmoty vyčistiť pomocou kefky s dlhými štetinkami. Produke nie je možné dávať do rúry. Použiť sa dajú na cesto / hmotu, ktorá má teplotu do 50 ° C. Nie je vhodné vystavovať priamemu slnečnému žiareniu. Prípadné zmeny farby časom nie sú na závadu. Vyrobené z kompostovateľného bioplastu PLA pre 3D tlačiarne s atestáciou pre styk s potravinami.

Výška cca 7 cm

Parametre produktu Vykrajovátko Dino 7 cm - 3D tlač - Dortmarket

  • Názov: Vykrajovátko Dino 7 cm - 3D tlač - Dortmarket
  • EAN:
  • Výrobca: Dortmarket
  • Cena: 3.78 EUR
  • Materiál: Bioplast PLA
  • Farba: Růžová
Pozrite si všetky produkty značky
Vykrajovátko Dino 7 cm - 3D tlač - Dortmarket

Vykrajovátko Dino 7 cm - 3D tlač - Dortmarket

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky