Vykrajovátko Facebook Like - Palec hore - 3D tlač - Dortmarket

3.81 EUR

Najpredávanejšie Vykrajovátko Facebook Like - Palec hore - 3D tlač - Dortmarket od originálneho výrobcu Dortmarket - tento hit nájdete takmer zadarmo za 3.78 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 40 €, neplatíte poštovné. No a to sa jednoducho oplatí..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Dortmarket

Perfektný Vykrajovátko Facebook Like - Palec hore - 3D tlač - Dortmarket čo odoberáme od výrobcu Dortmarket - tento hit môžete získať v bombastické akcii za 3.78 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Urobte si radosť..

Veľké vykrajovátko na perníky a medovníky Facebook Like - Palec hore - 3D tlač

Produkt bol vytlačen malosériove na 3D tlačiarni. Pred použitím treba umyť vo vlažnej vode so saponátom. Táto produkty nie sú vhodné do umývačky riadu, odporúčame len oplachovať na nižšiu teplotu (40 ° C). Najvhodnejší spôsob pre čistenie 3D tlačených materiálov je prepláchnutie pod prúdom vody a potom zvyšné kúsky cesta alebo hmoty vyčistiť pomocou kefky s dlhými štetinkami. Produke nie je možné dávať do rúry. Použiť sa dajú na cesto / hmotu, ktorá má teplotu do 50 ° C. Nie je vhodné vystavovať priamemu slnečnému žiareniu. Prípadné zmeny farby časom nie sú na závadu. Vyrobené z kompostovateľného bioplastu PLA pre 3D tlačiarne s atestáciou pre styk s potravinami.

Rozmer cca 7 cm

Parametre produktu Vykrajovátko Facebook Like - Palec hore - 3D tlač - Dortmarket

  • Názov: Vykrajovátko Facebook Like - Palec hore - 3D tlač - Dortmarket
  • EAN:
  • Výrobca: Dortmarket
  • Cena: 3.78 EUR
  • Materiál: Bioplast PLA
  • Farba: Růžová
Pozrite si všetky produkty značky

Vykrajovátko Facebook Like - Palec hore - 3D tlač - Dortmarket

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky