Vykrajovátko Fúzy (Movember) s charitatívnym cieľom - 3D tlač - Dortmarket

3.81 EUR

Perfektný Vykrajovátko Fúzy (Movember) s charitatívnym cieľom - 3D tlač - Dortmarket od značky Dortmarket - tento tovar si môžete nechať dodať v hustej akciu za 3.78 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Dortmarket

Kvalitný Vykrajovátko Fúzy (Movember) s charitatívnym cieľom - 3D tlač - Dortmarket od originálneho výrobcu Dortmarket - tento hit zoženiete výhodne za 3.78 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Želáme vám príjemné nakupovanie..

Veľké vykrajovátko fúzy na perníky.

Vykrajovátko v podobe fúzov - symbolu mesiace november - Movember, ktorý pripomína charitatívnu akciu zameranú na získanie prostriedkov na prevenciu rakovina prostaty, rakovina semenníkov, duševné zdravie a prevencia samovrážd. Z každého predaného vykrajovadlá s týmto symbolom pôjde 100% z jeho ceny venované na nadačný fond Muži proti rakovine.

Prispieť ale mô nielen kúpi fúzov - připojte se zde a přispějte přímo.

Vykrajovátko bolo vytlačených malosériové na 3D tlačiarni. Pred použitím doporučujeme umyť vo vlažnej vode so saponátom. Na rozdiel od klasických pocínovaných, ktorá sa nesmela k umývačke riadu ani priblížiť, sú plastové vykrajovačky odolnejšie, napriek tomu z práce je príliš neodporúčame umývať v umývačke riadu, len oplachovať na nižšiu teplotu (40 st. Celzia). Soli a chémia použitá v umývačkách im môže vadiť. Preto je najvhodnejší spôsob pre čistenie 3D tlačených formičiek a Vykrajovacie prepláchnutie pod prúdom vody a potom zvyšné kúsky cesta alebo hmoty vyčistiť pomocou kefky s dlhými štetinkami.

Vykrajovače nie je možné dávať do rúry. Použiť sa dajú na cesto / hmotu, ktorá má teplotu do 50 ° C. Vykrajovače tiež nie je vhodné vystavovať priamemu slnečnému žiareniu. Prípadné zmeny farby časom nie sú na závadu.

Materiál: plast PLA pre 3D tlačiarne s atestáciou pre styk s potravinami

Výška cca 7 cm

Parametre produktu Vykrajovátko Fúzy (Movember) s charitatívnym cieľom - 3D tlač - Dortmarket

  • Názov: Vykrajovátko Fúzy (Movember) s charitatívnym cieľom - 3D tlač - Dortmarket
  • EAN:
  • Výrobca: Dortmarket
  • Cena: 3.78 EUR
  • Farba: Růžová
  • Materiál: Bioplast PLA
Pozrite si všetky produkty značky

Vykrajovátko Fúzy (Movember) s charitatívnym cieľom - 3D tlač - Dortmarket

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky