Vykrajovátko Holubica - 3D tlač - Dortmarket

3.81 EUR

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Vykrajovátko Holubica - 3D tlač - Dortmarket čo nám vyrába Dortmarket - tento artikel je v tento okamih s VIP zľavou pre každého za 3.78 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Dortmarket

Jedinečná ponuka, Vykrajovátko Holubica - 3D tlač - Dortmarket s pečaťou kvality Dortmarket - tento produkt ponúkame extra lacno za 3.78 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať..

Veľké vykrajovátko na perníky a medovníky holubička.

Produkt bol vytlačen malosériove na 3D tlačiarni. Pred použitím treba umyť vo vlažnej vode so saponátom. Táto produkty nie sú vhodné do umývačky riadu, odporúčame len oplachovať na nižšiu teplotu (40 ° C). Najvhodnejší spôsob pre čistenie 3D tlačených materiálov je prepláchnutie pod prúdom vody a potom zvyšné kúsky cesta alebo hmoty vyčistiť pomocou kefky s dlhými štetinkami. Produke nie je možné dávať do rúry. Použiť sa dajú na cesto / hmotu, ktorá má teplotu do 50 ° C. Nie je vhodné vystavovať priamemu slnečnému žiareniu. Prípadné zmeny farby časom nie sú na závadu. Vyrobené z kompostovateľného bioplastu PLA pre 3D tlačiarne s atestáciou pre styk s potravinami.

Rozmery: 7 x 6 cm

Parametre produktu Vykrajovátko Holubica - 3D tlač - Dortmarket

  • Názov: Vykrajovátko Holubica - 3D tlač - Dortmarket
  • EAN:
  • Výrobca: Dortmarket
  • Cena: 3.78 EUR
  • Farba: Růžová
  • Materiál: Bioplast PLA
Pozrite si všetky produkty značky

Vykrajovátko Holubica - 3D tlač - Dortmarket

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky