Vykrajovátko Hrošík - 3D tlač - Dortmarket

Vykrajovátko Hrošík - 3D tlač - Dortmarket

3.81 EUR

Práve je za dobrú cenu Vykrajovátko Hrošík - 3D tlač - Dortmarket od originálneho výrobcu Dortmarket - tento hit nájdete v sezónne zľave za 3.78 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Pri objednávke nad 40 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Dortmarket

Výnimočný tovar, Vykrajovátko Hrošík - 3D tlač - Dortmarket populárneho výrobcu Dortmarket - tento produkt dodávame za bombastickú cenu 3.78 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. Urobte si radosť..

Veľké vykrajovátko na perníky a medovníky hrošíka.

Produkt bol vytlačen malosériove na 3D tlačiarni. Pred použitím treba umyť vo vlažnej vode so saponátom. Táto produkty nie sú vhodné do umývačky riadu, odporúčame len oplachovať na nižšiu teplotu (40 ° C). Najvhodnejší spôsob pre čistenie 3D tlačených materiálov je prepláchnutie pod prúdom vody a potom zvyšné kúsky cesta alebo hmoty vyčistiť pomocou kefky s dlhými štetinkami. Produke nie je možné dávať do rúry. Použiť sa dajú na cesto / hmotu, ktorá má teplotu do 50 ° C. Nie je vhodné vystavovať priamemu slnečnému žiareniu. Prípadné zmeny farby časom nie sú na závadu. Vyrobené z kompostovateľného bioplastu PLA pre 3D tlačiarne s atestáciou pre styk s potravinami.

Rozmer: cca 7 cm

Parametre produktu Vykrajovátko Hrošík - 3D tlač - Dortmarket

  • Názov: Vykrajovátko Hrošík - 3D tlač - Dortmarket
  • EAN:
  • Výrobca: Dortmarket
  • Cena: 3.78 EUR
  • Farba: Růžová
  • Materiál: Bioplast PLA
Pozrite si všetky produkty značky
Vykrajovátko Hrošík - 3D tlač - Dortmarket

Vykrajovátko Hrošík - 3D tlač - Dortmarket

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky