Vykrajovátko Jednorožec - Unicorn 7 cm - 3D tlač - Dortmarket

Vykrajovátko Jednorožec - Unicorn 7 cm - 3D tlač - Dortmarket

3.81 EUR

V akcii je práve teraz Vykrajovátko Jednorožec - Unicorn 7 cm - 3D tlač - Dortmarket populárneho výrobcu Dortmarket - tento artikel je v túto chvíľu s výnimočnou zľavou za 3.78 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Neplaťte inde viac než musíte..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Dortmarket

Obľúbený produkt Vykrajovátko Jednorožec - Unicorn 7 cm - 3D tlač - Dortmarket od kvalitného výrobcu Dortmarket - tento artikel je v tento okamih vo výpredajové akciu za 3.78 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník..

Veľké vykrajovátko na perníky a medovníky Jednorožec - Unicorn.

Produkt bol vytlačen malosériove na 3D tlačiarni. Pred použitím treba umyť vo vlažnej vode so saponátom. Táto produkty nie sú vhodné do umývačky riadu, odporúčame len oplachovať na nižšiu teplotu (40 ° C). Najvhodnejší spôsob pre čistenie 3D tlačených materiálov je prepláchnutie pod prúdom vody a potom zvyšné kúsky cesta alebo hmoty vyčistiť pomocou kefky s dlhými štetinkami. Produke nie je možné dávať do rúry. Použiť sa dajú na cesto / hmotu, ktorá má teplotu do 50 ° C. Nie je vhodné vystavovať priamemu slnečnému žiareniu. Prípadné zmeny farby časom nie sú na závadu. Vyrobené z kompostovateľného bioplastu PLA pre 3D tlačiarne s atestáciou pre styk s potravinami.

Výška cca 7 cm

Parametre produktu Vykrajovátko Jednorožec - Unicorn 7 cm - 3D tlač - Dortmarket

  • Názov: Vykrajovátko Jednorožec - Unicorn 7 cm - 3D tlač - Dortmarket
  • EAN:
  • Výrobca: Dortmarket
  • Cena: 3.78 EUR
  • Materiál: Bioplast PLA
  • Farba: Růžová
Pozrite si všetky produkty značky
Vykrajovátko Jednorožec - Unicorn 7 cm - 3D tlač - Dortmarket

Vykrajovátko Jednorožec - Unicorn 7 cm - 3D tlač - Dortmarket

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky