Vykrajovátko Kačička - 3D tlač - Dortmarket

Vykrajovátko Kačička - 3D tlač - Dortmarket

3.81 EUR

Perfektný Vykrajovátko Kačička - 3D tlač - Dortmarket obľúbenej značky Dortmarket - tento hit môžete zaobstarať v časovej obmedzenej zľave za 3.77 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Dortmarket

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Vykrajovátko Kačička - 3D tlač - Dortmarket od obľúbenej spoločnosti Dortmarket - tento produkt objednáte v úžasnej akcii za 3.77 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu..

Veľké vykrajovátko na perníky a medovníky kačica.

Produkt bol vytlačen malosériove na 3D tlačiarni. Pred použitím treba umyť vo vlažnej vode so saponátom. Táto produkty nie sú vhodné do umývačky riadu, odporúčame len oplachovať na nižšiu teplotu (40 ° C). Najvhodnejší spôsob pre čistenie 3D tlačených materiálov je prepláchnutie pod prúdom vody a potom zvyšné kúsky cesta alebo hmoty vyčistiť pomocou kefky s dlhými štetinkami. Produke nie je možné dávať do rúry. Použiť sa dajú na cesto / hmotu, ktorá má teplotu do 50 ° C. Nie je vhodné vystavovať priamemu slnečnému žiareniu. Prípadné zmeny farby časom nie sú na závadu. Vyrobené z kompostovateľného bioplastu PLA pre 3D tlačiarne s atestáciou pre styk s potravinami.

Rozmery: 7 cm

Parametre produktu Vykrajovátko Kačička - 3D tlač - Dortmarket

  • Názov: Vykrajovátko Kačička - 3D tlač - Dortmarket
  • EAN:
  • Výrobca: Dortmarket
  • Cena: 3.77 EUR
  • Farba: Růžová
  • Materiál: Bioplast PLA
Pozrite si všetky produkty značky
Vykrajovátko Kačička - 3D tlač - Dortmarket

Vykrajovátko Kačička - 3D tlač - Dortmarket

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky