Vykrajovátko kapor XXL - 16

Vykrajovátko kapor XXL - 16,5 x 8,5 cm - 3D tlač - Dortmarket

4.97 EUR

Tradičný bestseller, Vykrajovátko kapor XXL - 16,5 x 8,5 cm - 3D tlač - Dortmarket s osvedčenou značkou Dortmarket - tento produkt máte za pár kliknutí za vynikajúcu cenu 4.96 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Dortmarket

Dnes sme vybrali: Vykrajovátko kapor XXL - 16,5 x 8,5 cm - 3D tlač - Dortmarket s akostnou značkou Dortmarket - tento tovar si môžete kúpiť za vynikajúcu cenu 4.96 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Stačí naplniť košík tovarom nad 40 euro a dopravu NEPLATÍTE. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu..

Veľké vykrajovátko na perníky.

Maxi vykrajovátko v podobe vianočného kapríka bolo vytlačených malosériové na 3D tlačiarni. Moderné plastové vykrajovátko s výstuhami je vybavené praktickým očkom na zavesenie. Pred použitím doporučujeme umyť vo vlažnej vode so saponátom. Na rozdiel od klasických pocínovaných, ktorá sa nesmela k umývačke riadu ani priblížiť, sú plastové vykrajovačky odolnejšie, napriek tomu z prace je príliš neodporúčame umývať v umývačke riadu, len oplachovať na nižšiu teplotu (40 st. Celzia). Soli a chémia použitá v umývačkách im môže vadiť. Preto je najvhodnejší spôsob pre čistenie 3D tlačených formičiek a Vykrajovacie prepláchnutie pod prúdom vody a potom zvyšné kúsky cesta alebo hmoty vyčistiť pomocou kefky s dlhými štetinkami.

Vykrajovače nie je možné dávať do rúry. Použiť sa dajú na cesto / hmotu, ktorá má teplotu do 50 ° C. Vykrajovače tiež nie je vhodné vystavovať priamemu slnečnému žiareniu. Prípadné zmeny farby časom nie sú na závadu.

Materiál: plast PLA pre 3D tlačiarne s atestáciou pre styk s potravinami

Rozmery cca 16.5 x 8.5 cm

Parametre produktu Vykrajovátko kapor XXL - 16,5 x 8,5 cm - 3D tlač - Dortmarket

  • Názov: Vykrajovátko kapor XXL - 16,5 x 8,5 cm - 3D tlač - Dortmarket
  • EAN:
  • Výrobca: Dortmarket
  • Cena: 4.96 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Vykrajovátko kapor XXL - 16

Vykrajovátko kapor XXL - 16,5 x 8,5 cm - 3D tlač - Dortmarket

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky