Vykrajovátko - kvet päťlistý ostrý -

Vykrajovátko - kvet päťlistý ostrý -

24.92 EUR

Práve je za dobrú cenu Vykrajovátko - kvet päťlistý ostrý - od producenta - tento hit zoženiete v neopakovateľnej akcii za 25.46 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Produkt osvedčený zákazníkmi, Vykrajovátko - kvet päťlistý ostrý - od obľúbenej spoločnosti - tento produkt ponúkame v perfektnej akcii za 24.71 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať..

Vykrajovačka päťlistý kvet s ostrými lupienkami.

Opäť duble kvet zo silikónu a kovová vykrajovačka.

Postup je nasledujúci: tenko vyvaľkanú modelovaciu hmotu (rýchlo schnúcu) vykrojíme a vložíme na jednu silikónovú formu. Pritlačením druhej formy docielime obojstranné žilkovanie a prehnutie kvetu. Formu odporúčame jemne vytrieť štetcom namočeným v jemnom práškovom cukre (škrobu a pod.). Vo forme nesmú zostať nánosy púdru. Vytlačený kvet - alebo skôr stlačený kvet - necháme vo forme

Parametre produktu Vykrajovátko - kvet päťlistý ostrý -

  • Názov: Vykrajovátko - kvet päťlistý ostrý -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 24.71 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Vykrajovátko - kvet päťlistý ostrý -

Vykrajovátko - kvet päťlistý ostrý -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky