Vykrajovátko - Kytka smajlík V -

Vykrajovátko - Kytka smajlík V -

4.56 EUR

Práve je za dobrú cenu Vykrajovátko - Kytka smajlík V - od obľúbenej spoločnosti - tento hit môžete zohnať za jedinečnú cenu 4.4 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Hit z katalógu: Vykrajovátko - Kytka smajlík V - originálne od labelu - tento produkt ponúkame vo zľavové akciu za 4.27 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Naplníte Ak košík tovarom nad 40 euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu..

Tato sada z pocínovaného plechu, kdy horní díl obsahuje napevno připevněné tři vykrajovací otvory - oči a ústa, a spodní díl- plná kytka, uspokojí všechny ty, kteří chtějí vyrobit netradiční linecké, průměr základního obrysu kytky je 80 mm, otvroy o pr. 17mm -oči a ústa o d. 27mm.  Prázdnou kytku navíc využijete i na hnětynky. Výrobky z pocínovaného plechu se udržují ručním mytím v jarové vodě a suší se otřením do ubrousku. Cena za sadu

Parametre produktu Vykrajovátko - Kytka smajlík V -

  • Názov: Vykrajovátko - Kytka smajlík V -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 4.27 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Vykrajovátko - Kytka smajlík V -

Vykrajovátko - Kytka smajlík V -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky