Vykrajovátko Lego Hlava - 3D tlač - Dortmarket

3.81 EUR

Neodoláte: Vykrajovátko Lego Hlava - 3D tlač - Dortmarket od populárnej značky Dortmarket - tento tovar si môžete nechať poslať s úžasnou cenovkou 3.78 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Dortmarket

Vaše možnosti obohacujúce Vykrajovátko Lego Hlava - 3D tlač - Dortmarket od kvalitného výrobcu Dortmarket - tento produkt predávame za jedinečnú cenu 3.78 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti..

Veľké vykrajovátko na perníky a medovníky Lego kocka Hlava.

Produkt bol vytlačen malosériove na 3D tlačiarni. Pred použitím treba umyť vo vlažnej vode so saponátom. Táto produkty nie sú vhodné do umývačky riadu, odporúčame len oplachovať na nižšiu teplotu (40 ° C). Najvhodnejší spôsob pre čistenie 3D tlačených materiálov je prepláchnutie pod prúdom vody a potom zvyšné kúsky cesta alebo hmoty vyčistiť pomocou kefky s dlhými štetinkami. Produke nie je možné dávať do rúry. Použiť sa dajú na cesto / hmotu, ktorá má teplotu do 50 ° C. Nie je vhodné vystavovať priamemu slnečnému žiareniu. Prípadné zmeny farby časom nie sú na závadu. Vyrobené z kompostovateľného bioplastu PLA pre 3D tlačiarne s atestáciou pre styk s potravinami.

Rozmer cca 7 cm

Parametre produktu Vykrajovátko Lego Hlava - 3D tlač - Dortmarket

  • Názov: Vykrajovátko Lego Hlava - 3D tlač - Dortmarket
  • EAN:
  • Výrobca: Dortmarket
  • Cena: 3.78 EUR
  • Party téma: Lego
  • Materiál: Bioplast PLA
Pozrite si všetky produkty značky

Vykrajovátko Lego Hlava - 3D tlač - Dortmarket

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky