Vykrajovátko Lego Hlava Batman - 3D tlač - Dortmarket

3.81 EUR

Dnes sme vybrali: Vykrajovátko Lego Hlava Batman - 3D tlač - Dortmarket od obľúbeného výrobcu Dortmarket - tento artikel odporúčame vo výhodnej akcii za 3.78 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Stačí naplniť košík tovarom nad 40 euro a dopravu NEPLATÍTE. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Dortmarket

V zľave je Vykrajovátko Lego Hlava Batman - 3D tlač - Dortmarket kvalitné značky Dortmarket - tento artikel čaká na vás za takmer veľkoobchodnú cenu 3.78 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti..

Veľké vykrajovátko na perníky a medovníky Lego kocka Hlaba Batmana.

Produkt bol vytlačen malosériove na 3D tlačiarni. Pred použitím treba umyť vo vlažnej vode so saponátom. Táto produkty nie sú vhodné do umývačky riadu, odporúčame len oplachovať na nižšiu teplotu (40 ° C). Najvhodnejší spôsob pre čistenie 3D tlačených materiálov je prepláchnutie pod prúdom vody a potom zvyšné kúsky cesta alebo hmoty vyčistiť pomocou kefky s dlhými štetinkami. Produke nie je možné dávať do rúry. Použiť sa dajú na cesto / hmotu, ktorá má teplotu do 50 ° C. Nie je vhodné vystavovať priamemu slnečnému žiareniu. Prípadné zmeny farby časom nie sú na závadu. Vyrobené z kompostovateľného bioplastu PLA pre 3D tlačiarne s atestáciou pre styk s potravinami.

Rozmer cca 7 cm

Parametre produktu Vykrajovátko Lego Hlava Batman - 3D tlač - Dortmarket

  • Názov: Vykrajovátko Lego Hlava Batman - 3D tlač - Dortmarket
  • EAN:
  • Výrobca: Dortmarket
  • Cena: 3.78 EUR
  • Party téma: Lego
  • Materiál: Bioplast PLA
Pozrite si všetky produkty značky

Vykrajovátko Lego Hlava Batman - 3D tlač - Dortmarket

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky