Vykrajovátko Lego Hlava Chalan / Superman - 3D tlač - Dortmarket

3.81 EUR

No a toto chcete: Vykrajovátko Lego Hlava Chalan / Superman - 3D tlač - Dortmarket populárneho výrobcu Dortmarket - tento tovar zakúpite za bombastickú cenu 3.78 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Stačí naplniť košík tovarom nad 40 euro a dopravu NEPLATÍTE. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Dortmarket

Vaše možnosti obohacujúce Vykrajovátko Lego Hlava Chalan / Superman - 3D tlač - Dortmarket od popredného výrobcu Dortmarket - tento hit môžete získať v úžasnej akcii za 3.78 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Už sa tešíte na svoju objednávku?.

Vykrajovátko na perníky a medovníky Lego Hlava Chalan / Superman.

Produkt bol vytlačen malosériove na 3D tlačiarni. Pred použitím treba umyť vo vlažnej vode so saponátom. Táto produkty nie sú vhodné do umývačky riadu, odporúčame len oplachovať na nižšiu teplotu (40 ° C). Najvhodnejší spôsob pre čistenie 3D tlačených materiálov je prepláchnutie pod prúdom vody a potom zvyšné kúsky cesta alebo hmoty vyčistiť pomocou kefky s dlhými štetinkami. Produke nie je možné dávať do rúry. Použiť sa dajú na cesto / hmotu, ktorá má teplotu do 50 ° C. Nie je vhodné vystavovať priamemu slnečnému žiareniu. Prípadné zmeny farby časom nie sú na závadu. Vyrobené z kompostovateľného bioplastu PLA pre 3D tlačiarne s atestáciou pre styk s potravinami.

Výška cca 7 cm

Parametre produktu Vykrajovátko Lego Hlava Chalan / Superman - 3D tlač - Dortmarket

  • Názov: Vykrajovátko Lego Hlava Chalan / Superman - 3D tlač - Dortmarket
  • EAN:
  • Výrobca: Dortmarket
  • Cena: 3.78 EUR
  • Party téma: Lego
  • Materiál: Bioplast PLA
Pozrite si všetky produkty značky

Vykrajovátko Lego Hlava Chalan / Superman - 3D tlač - Dortmarket

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky