Vykrajovátko Lego Hlava Dievča - 3D tlač - Dortmarket

3.81 EUR

Veľmi žiadaný produkt, Vykrajovátko Lego Hlava Dievča - 3D tlač - Dortmarket čo berieme od značky Dortmarket - tento produkt dodávame v bombastické akcii za 3.78 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad 40 eur. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Dortmarket

Ponuka pre vás: Vykrajovátko Lego Hlava Dievča - 3D tlač - Dortmarket originálne od labelu Dortmarket - tento produkt posielame s VIP zľavou pre každého za 3.78 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Naplníte Ak košík tovarom nad 40 euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu..

Veľké vykrajovátko na perníky a medovníky Lego Hlava Dievča.

Produkt bol vytlačen malosériove na 3D tlačiarni. Pred použitím treba umyť vo vlažnej vode so saponátom. Táto produkty nie sú vhodné do umývačky riadu, odporúčame len oplachovať na nižšiu teplotu (40 ° C). Najvhodnejší spôsob pre čistenie 3D tlačených materiálov je prepláchnutie pod prúdom vody a potom zvyšné kúsky cesta alebo hmoty vyčistiť pomocou kefky s dlhými štetinkami. Produke nie je možné dávať do rúry. Použiť sa dajú na cesto / hmotu, ktorá má teplotu do 50 ° C. Nie je vhodné vystavovať priamemu slnečnému žiareniu. Prípadné zmeny farby časom nie sú na závadu. Vyrobené z kompostovateľného bioplastu PLA pre 3D tlačiarne s atestáciou pre styk s potravinami.

Rozmer cca 7 cm

Parametre produktu Vykrajovátko Lego Hlava Dievča - 3D tlač - Dortmarket

  • Názov: Vykrajovátko Lego Hlava Dievča - 3D tlač - Dortmarket
  • EAN:
  • Výrobca: Dortmarket
  • Cena: 3.78 EUR
  • Party téma: Lego
  • Materiál: Bioplast PLA
Pozrite si všetky produkty značky

Vykrajovátko Lego Hlava Dievča - 3D tlač - Dortmarket

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky