Vykrajovátko Lego kocka - 3D tlač - Dortmarket

3.81 EUR

Poctivý výrobok, Vykrajovátko Lego kocka - 3D tlač - Dortmarket od populárneho výrobcu Dortmarket - tento hit môžete zohnať za bombastickú cenu 3.78 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Vy tak neplatíte nič naviac!.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Dortmarket

Produkt osvedčený zákazníkmi, Vykrajovátko Lego kocka - 3D tlač - Dortmarket čo odoberáme od výrobcu Dortmarket - tento artikel odporúčame po zlacnenie za 3.78 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Neplaťte inde viac než musíte..

Veľké vykrajovátko na perníky a medovníky Lego kocka.

Produkt bol vytlačen malosériove na 3D tlačiarni. Pred použitím treba umyť vo vlažnej vode so saponátom. Táto produkty nie sú vhodné do umývačky riadu, odporúčame len oplachovať na nižšiu teplotu (40 ° C). Najvhodnejší spôsob pre čistenie 3D tlačených materiálov je prepláchnutie pod prúdom vody a potom zvyšné kúsky cesta alebo hmoty vyčistiť pomocou kefky s dlhými štetinkami. Produke nie je možné dávať do rúry. Použiť sa dajú na cesto / hmotu, ktorá má teplotu do 50 ° C. Nie je vhodné vystavovať priamemu slnečnému žiareniu. Prípadné zmeny farby časom nie sú na závadu. Vyrobené z kompostovateľného bioplastu PLA pre 3D tlačiarne s atestáciou pre styk s potravinami.

Rozmer cca 7 cm

Parametre produktu Vykrajovátko Lego kocka - 3D tlač - Dortmarket

  • Názov: Vykrajovátko Lego kocka - 3D tlač - Dortmarket
  • EAN:
  • Výrobca: Dortmarket
  • Cena: 3.78 EUR
  • Party téma: Lego
  • Materiál: Bioplast PLA
Pozrite si všetky produkty značky

Vykrajovátko Lego kocka - 3D tlač - Dortmarket

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky